>

Afyon HURDACI

Afyon hurdacı hurda alımı yapan firmamız artık tonajlı hurda alımı için afyona kargo ve vinçler ini göndermektedir. Firmamız Afyon bölgesine geneline en büyük Hurdacı olarak hizmet vermektedir. Her türlü hurda ve maden çeşitleri alımı yapan şirketimiz size artık bir telefon kadar yakın.

Alüminyum hurdacısı :

Alüminyum hurdacısı olan firmamız borsa üzerinden en güncel alüminyum hurda fiyatlarını size günlük olarak günceldir. Ve en güncel fiyattan hurda alüminyum alımı yapmaktadır.

Bakır Alan Hurdacı

Bakır alan Hurdacı olarak Afyon Hurdacı firması artık afyonda bakır ve bakır koblo alımı için mühendislerinden oluşan uzman ekibi ile size hizmet vermektedir.

Kurşun alan hurdacı

Afyon Hurdacısı kurşun hurda alımını en güncel hurda fiyatları ile hurda kurşun alımı yapmaktadır. Sizde hurda kurşun alımı için Afyon Hurdacısını rahatlıkla arayabilir ve nakit olarak ödemelerinizi alabilirsiniz.

Bina yıkımı ve fabrika yıkımları

Afyon Hurdacılık firması olarak bina yıkımı fabrika yıkımı ve sökümü çelik kondisyon fabrikaları yıkımı gibi yıkımlar için firmamız dan teklif alabilirsiniz.

Krom hurdacısı Ve paslanmaz hurdacısı

Afyon krom hurda alımı için 24 saat hurdacı hizmeti veren firmamız en güncel krom fiyatları ile karşınızda tonajlı alım için sizde hurda kromlar için en yakın hurdacı firmamızı arayarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kablo hurdası ve elektronik hurda

Hurda jeneratör kablo alımı yapan firmamız her türlü kablo hurdası alımı yapmaktadır. Hurda kablolarını analiz yapılarak yüzdelik oran ile yüzde kaç bakır verdiği hesaplanır ve ve borsanın size sunduğu fiyat ile bakır fiyatından alınır evet yanlış duymadınız bakır olarak alınır kablolar kablo olarak değerlendirilmek.

Firmamız 1998 yılında ilk şube olarak İstanbul avcılar hurdacı olarak kurulmuş ve daha sonra Balıkesir hurdacı, Çorlu Hurdacı, Tekirdağ Hurdacı, Çanakkale Hurdacı İstanbul hurdacı, Kocaeli hurdacı olarak yeni şubeler açarak bu büyük ailemize artık Afyon Hurdacı firmamızı katmışız. Sizde hurdalar için en yakın hurdacı olan firmamızdan fiyat alınız. 05349673466 en yakın hurdacı firması fiyat vermeden hurdaları satmayın  afyon hurdacı iletişim bilgileri 05349673466

not: sadece tonajlı hurda alımı ve fabrika yıkım söküm işleri yapılmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın