Alüminyum Hurdası Alan yerler

Hurdacı, her çeşit hurda alımı ve satımı yapılmaktadır.

Alüminyum Hurdası Alan yerler

Mayıs 8, 2020 Hurdacılık 0
Alüminyum Hurdası

Alüminyum hurdası 

Alüminyum hurda fiyatları veren firmalar arasında lider konumda olan şirketimiz hurdalarınızın değerini nakit olarak peşin ödemektedir. Hurda alüminyum geri dönüşüme kazandırılması kolay olan hurda çeşitlerinden bir tanesidir ancak usta ekiplerce elden geçerse değer kaybı minimum seviyede olmaktadır. Aksi takdirde alüminyum birikiminiz değer kaybı yaşamakta, bu da size zarar olarak dönmektedir. İstanbul’un tüm semtlerinden hurda alüminyum ve diğer alüminyum hurda türevleri almaktayız.

Ayrıca adresten ve şantiye sahalarından alüminyum hurdası alımı yapmaktayız. Bu hizmetlerden yararlanmak için bize telefon etmeniz yeterlidir. En Yakın Hurdacı olarak İstanbul’da Hurdacılık sektöründe uzun yıllardır hizmet veren şirketimiz müşterilerimizin memnuniyeti her zaman ön planda tutmuştur. Bu arada burada İstanbul hurda sektöründe müşterilerimize ve iş ortaklarımıza yüksek değerlerde kazanç sağlamaktan gurur duymaktayız. İstanbul’dan alımına yaptığınız  hurda alüminyum çeşitlerinden bazıları şunlardır alüminyum içecek kutusu, alüminyum çerçeve, alüminyum sac, alüminyum profil, alüminyum ev eşyaları vb. Ayrıca alüminyum hurda kg fiyatı öğrenmek için veya diğer güncel hurda fiyat listesi sorgulamak için bize telefon etmeniz önemle rica olunur.

Hurda Alüminyum
Hurda Alüminyum

Alüminyum hurdası alan yerler Hurda Alüminyum Fiyatları

İstanbul’da alüminyum alımı yapan En Yakın Hurdacı adlı firmamız size 7)24 hizmet vermektedir.

İstanbul’da alüminyum doğrama, külçe alüminyum, beyaz alüminyum, renkli alüminyum gibi birçok alüminyum çeşitlerini almaktadır. Her türlü alüminyumun kapınızdan taşıma işlemini yaparak hassas kantarda tartım yapar. Tüm hurda alımlarında ödemelerimiz nakit olarak elden yapılmaktadır. Tartım işi bittikten sonra ödeme yapılır ve müşteri gideceği yere kadar bırakılır. 

Alüminyum sektörüne dev zirvede bulunan firmamız en güncel alüminyum fiyatları ile size 24 saat hurda alüminyum alım hizmeti vermektedir. Sizde tek yapmanız gereken hemen firmamızdan bilgiler doğrultusunda bizden fiyat teklifi isteyiniz.

alüminyum alan firmalar olarak her ilde tonajlı hurda alüminyum alamı yapan firmamız size 24 saat hizmet vermektedir. Sizde hurda alüminyumların resimlerini firmamıza gönderip fiyat isteyin. Türkiye’nin her yerine araç gönderiyoruz.

Hurda alüminyum alan firmalar doğrultusunda EN GÜNCEL VE BORSA FİYATLARI İLE SİZE YÜKSEK HURDA ALÜMİNYUM ALMA GARANTİSİ VERİYORUZ. Sizde Bizden Fiyat Almadan Hurda Alüminyum Satmayın.

ALÜMİNYUM HURDA FİYATLARI

Hurda Alüminyum Tel9,20 TL/Kg
Hurda Alüminyum Araiş8,70 TL/Kg
Hurda Alüminyum Jant8,70 TL/Kg
Hurda Alüminyum Ofset Matbaa8,90 TL/Kg
Hurda Alüminyum Boyasız Profil8,50 TL/Kg
Hurda Alüminyum Profil8,20 TL/Kg
Hurda Alüminyum Tas Tabak7,70 TL/Kg
Hurda Alüminyum Piston7,20 TL/Kg
Hurda Alüminyum Sert Kartel5,10 TL/Kg
Hurda Alüminyum Kutu4,40 TL/Kg
Hurda Alüminyum Petek Radyatör4,40 TL/Kg
Hurda Alüminyum Talaş4,10 TL/Kg
Hurda Çelikli/Plastikli Alüminyum Tel5,40 TL/Kg
Hurda Alüminyum Bakırlı Petek12,80 TL/Kg

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın