Kocaeli hurdacı

Hurdaci
Kocaeli Hurdacı

Kocaeli hurdacı olarak her türlü hurda metal alımı 24 saat adresten yapan hurdacıyız. Gökhan şimşek bünyesinde çalışan en yakın hurdacı firmamızda toplam 23 kişilik bir ekip ve 17 tane aracımız 24 saat hurdacı hizmeti vermektedir. firmamız Kocaeli ve Gebze de tüm adreslerden hurda alımı yapmaktadır.

NE TÜR HİZMETLER VERİYORUZ

ADRESTEN HURDA ALIMI

BİNA YIKIMI

FABRİKA YIKIMI

FABRİKA ATIKLARI ALIMI

KALORİFER KAZANLARI KESİMİ

YANGIN MERDİVENİ KESİMLERİ

CAFE RESTAURANT SÖKÜMÜ

FABRİKALARA KONTEYNER BIKAKIM

CAFE RESTAURANT İKİNCİ EL MALZEME ALIMI

24 SAAT HURDACI HİZMETİ

BAKIR HURDASI ALIMI

KURŞUN HURDASI ALIMI

ÇİNKO HURDASI ALIMI,

ALÜMİMİNYUM HURDA ALIMI

Kocaeli hurdacı firması olarak her tonajda hurda, metal, demir, alüminyum, bakır, kablo, kurşun, çinko alımı yapılır. Firmamız Kocaeli de tüm mahalle ve yakın illere araç göndererek adresten hurda alımı yapmaktadır.

Kocaeli hurdacı en güncel hurda fiyatları ile Kocaeli en büyük hurdacı unvanı almıştır. Her türlü hurda alan ve fabrika yıkımları yapan Kocaeli hurdacı siz söyleyin o yapsın sloganı ile çalışma yapmaktadır.

KOCAELİ HURDACI YER ALTI KABLO SÖKÜMLERİ BİNA ALTI KABLO SÖKÜMÜ VE FABRİKA JENERATÖR KABLO SÖKÜMLERİ İÇİN EN UZMAN EKİPLER İLE ÇALIŞMA YAPMAKTADIR.

Firmamız Gebze hurdacı olarak her türlü hurda alımını adresten yapmaktadır.

Firmamız Tuzla hurdacı olarak adresten hurda alımı 24 saat yapmaktadır.

Firmamız kaynarca hurdacı olarak adresten 24 saat hurda alımı yapmaktadır.

Kocaeli’nde hurdacı firması olarak 13 senedir hizmet veren firmamız artık size en yakın hurdacı olarak hizmet vermektedir. Siz hurdaların resmini gönderin bizde size size keşif ekibimizi yollayalım. Diye bir sözle çalışan şirketimizde artık herkese yer vardır. Firmamız bünyesinde çalışan vede firmamıza iş getiren bir sürü çalışma arkadaşlarımız bulunmaktadır. Siz iş getirin gerisini bize bırakın siz sadece işin büyüklüğüne göre paranızı sayın.

24 saat açık hurdacı olarak gece ve gündüz çalışama ekiplerimiz bulunmaktadır. sizde 24 saat arayabilirsiniz size en yakın hurdacı olarak artık Gebze Kocaeli kaynarca ve Tuzla’da yeni şubesi ile hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın