>

Avcılar Hurdacı Hurda

Avcılar Hurdacı firmamız kapınıza kadar gelerek size Hurdacı hizmeti vermektedir 24 saat açık hurdacı telefon numarası 05349673466

Yeşilkent hurda alımı

Avcılar Hurdacılar olarak Yeşilkent hurda alımı vede her türlü geri dönüşüm hurdası en yakın hurdacı firmamız tarafından yapılır.

Avcılar tahtakale alüminyum hurdacısı

Avcılar alüminyum hurda alımında tahta kale hurdacı en önce gelmektedir yüksek hurda fiyatları ile alüminyum hurda alımı yapılmaktadır. Avcılar firuzköy hurdacı her türlü kursun hurda alımı yapmaktadır. Kurşun hurdası en Güncel hurda fiyatları ile alınmaktadır.

Avcılar cihangir çinko hurda alımı

Cihangir hurdacı olan en yakın hurdacı cihangirde çinko hurda alımında İstanbul ve geneli olarak en yüksek hurda fiyatları ile ilgili ilişkilendirir.

Avcılar Gümüşpala hurdacılar firmamız kapınıza kadar gelerek size Hurdacı hizmeti vermektedir 24 saat açık vede her türlü geri dönüşüm malzemesi almaktır.

Hurda sektörünün kalbi olan Avcılar Hurdacılar İstanbul ve Türkiye’de hurdacılığı en yaygın bölgesidir.

Avcılar hurdacılık sektöründe her türlü hurdacı hizmetine uygun ve fabrika bölgesidir. Geri dönüşüm fabrikalarının genellikle İstanbul avcılar da bulunmasının nedeni avcıların fabrika bölgesi olduğu içindir.

Avcılarda hurdacılar firması olan en yakın hurdacı her türlü geri dönüşüm malzemesi almaktır. Alınan her malzemeyi ayrıştırma işlemi uygulayarak sınıflandırır.

Her malzeme sınıfına göre değer biçilir vede fabrikaya gönderim için hazır hale gelir. Ayda ortalama 150 ton demir hurdası, 40 ton alüminyum hurda, 70 ton plastik hurdası, 30 ton bakır hurdası, 120 ton kablo hurdası, 50 ton krom hurdası, 75 ton sarı hurdası, 16 ton çinko hurdası, 25 ton kurşun hurdası fabrikaya gitmek için şirketimiz bünyesinde hazır hale gelir.

Hassas kantarımız daima 24 saat tartım için hazır halde beklemektedir. Müşterilerimiz öncelikle kendileri tartılır daha sonra kantar doğru olup olmadığını emin olunda hurda tartma işlemi başlatılır.

Öncelikle dolu araç daha sonra yük boşaltılır boş araç tartılır ve net ağırlık bilgisayar tarafından fiş halinde otomatik ortaya çıkmaktadır. Sizde hurdalanız dan kurtulmak istiyorsanız size bir fırsat 05349673466 iletişim arayın. en yakın hurdacı

NOT sizde Bizden fiyat almadan sakın hurda satmayın en yakın hurdacı firması Avcılar 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın