>

Avrupa yakası hurdacı

Avrupa yakası hurdacı

İstanbul Avrupa yakasın da bulunan hurdacı firmamız siz değerli müşterilerimize hurdacı hizmeti vermektedir. İstanbul’da her işi yapan en yakın hurdacı firmamız bugün kapınıza kadar araç göndermekte olup size rahat bir hurda hizmeti sunuyor.

Nasıl iletişim kurulur

  1. İnternet’te bulunan En Yakın Hurdacı adlı firmamızı inceleyerek size nasıl hizmet sunduğunu bulabilirsiniz. 05349673466 iletişim telefonu arayarak nerede olduğunuzu malzemenin resmini ve konumunu atmanız yeterlidir araçlarımız size 20 dakikada ulaşacaktır.

HANGİ TÜR HURDA ALINIR

Demir Hurdası

Her türlü geri dönüşüm hurda demirin fabrikaya ulaşmasını sağlıyoruz. İstanbul genelinde ve Türkiye genelinde tonajlı alım yapan firmamız size 7/24 hizmet vermektedir.

Bakır hurdası

Her türlü soyma bakır , lama bakır , yanmış bakır, külçe bakır, topraklama bakır, petek bakır vb.. bir çok bakırın alımını yapıyoruz. Yerinde analiz yapılarak bakırın orjinalliği ve hammaddesinin kontrolü yapılınca uzman kadromuz tarafından araçlara yüklenmeye başlar ve kantarda ödeme yapılır.

ALÜMİNYUM HURDASI

Her türlü alüminyum, pvc çıkma alüminyum, külçe alüminyum, lama alüminyum vb.. bir çok alüminyum çeşitlerini almaya devam ediyoruz. Alüminyum gerek yerinde söküm veya kesim yapılır uzman kadromuz size hizmet vermektedir.

KROM HURDASI

404, 402, 301 gibi krom çeşitleri analizi tamamlanınca hurdaya almaya hazırlanır hazır olan hurda krom firmamız tarafından araçlara yüklenerek bize doğru yola çıkar. Bize ulasan krom hurdası tartım bitince ödemesi yapılır vede fabrikaya doğru bizim tarafımızdan yola çıkar.

Kentsel dönüşüm hurdacı

Kentsel dönüşüme ayrılan binaları firmamız hurda karşılığı veya belirli bir ücret karşılığı alır. Anlaşmaya göre bina sökümü başlanır geri dönüşüme giden bütün malzemeler alınır ve yıkım yapılır.

Kablo Hurdası

Her türlü kablonun alımı gerek sökümü veya kesimi yapılır. her türlü kablo analiz sonucunda kablolar borsasında o gün değeri ne ise o fiyattan alınır. Aldığımız kablo çeşitleri ttr, antikron, tek damar vb.. bir çok kablo alınır ve geri dönüşümü sağlanır.

Fiyat Bilgileri Nasıl Verilir

Fiyatlar günlük borsa tarafından yapılır biz ise sadece 20 kuruş borsa altında alim yaparız.

Avrupa yakası hurdacı firması. İLETİŞİM NUMARASI 05349673466

Avrupa yakasında tüm adresten hurda alımı yapan firmayız. Siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır sizde haha ii hurda hizmeti almak istiyorsanız hemen bizi arayın teklif isteyin. 

Firmamız tonajlı hurda alımı yaparken her zaman fiyat farkı koymaktadır. Sizde güvenilir bir hurdacı arıyor ama bulamıyorsanız hemen bizi arayın. 

Avrupa yakası en yakın hurdacı olarak size 24 saat hurda hizmet sunma garantisi ve her türlü hurda alım hizmeti vermektedir. Firmamız bina yıkım söküm ve tadilat hurdası alımı yapmaktadır.

Hurda satmak istiyorum ama bir yer bulamıyorum diyorsanızb izi arayın 15 dakikada kapı da olalım. Bizden fiyat almadan hurda satmayın çünkü en yüksek hurda fiyat garantisi sunuyoruz bana en yakın hurdacı firması. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın