Alüminyum hurdası Ve Alüminyum Hurda Fiyatları

Alüminyum hurda fiyatları

FİRMAMIZ HAKKINDA :

İstanbul hurda alüminyum fiyatlarını belirleyen en yakin Hurdacı firmamız tonajlı hurda alüminyum alımı yapmaktadır. 1999 yılında alüminyum hurdası alımı başlatan firmamız İstanbul, Edirne, Antalya, Çorlu, Tekirdağ, Balıkesir vb.. Bir çok ilde alüminyum hurdası alımı yapmaktadır. Firmamız borsa üzerinden en güncel alüminyum hurda fiyatlarını tüm İstanbul ve çevre illere güncel fiyat üzerinden alım yapmaktadır. Hurda alüminyum artık çeşitler ayrılarak her çeşitlerin fiyatı ayrı olarak fiyatlandırılır.

ALÜMİNYUM HURDASI ÇEŞİTLERİ:

Alüminyum hurdası 4 e ayrılır renkli alüminyum, saf alüminyum, lama alüminyum, ve alüminyum talaş olarak 4 çeşit olarak belirlenir. Renkli alüminyum hurdası her zaman çok bulunan bir alüminyum dur üzerinde boya olan her alüminyum renkli olarak bilinir. Saf alüminyum hurdası orijinal rengindedir vede aslaboya olmamalıdır. Lama alüminyum hurdası genelde makinalarda bulunur ve kalın olur tanesi ortalama 70 kilo gelir. Alüminyum hurda talaşı makinaların atıkları olarak bilinir. Ve genelde halk dilinde alüminyum tozu gibi aliminyum talaşı adlandırılır.

Alüminyum Hurda Hizmetleri:

Kapınıza kadar geliyoruz ve siz hiç dokunmadan söküm kesim ve yükleme hizmeti ayrıca taşıma ve nakliyesi biza ait olarak size en iyi alüminyum hurda hizmeti sunuyoruz sizde en iyi hurda alüminyum fiyatları için 05349673466 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Aliminyum hurdacısı olan firmamız borsa üzerinden en güncel alüminyum hurda fiyatlarını tüm İstanbul ve çevre illere güncel fiyat üzerinden alım yapmaktadır ayrıca aliminyum hurdası çok değerli bir hurda olduğu için firmamız size günlük aliminyum hurda fiyatlarını güncel tutmaktadır. Hurda alüminyum artık deponuzda beklemeyecektir. Değerinde ve en iyi hurda hizmeti vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın