Beylikdüzü Hurdacı Ve Hurda Alımı

İstanbul Beylikdüzü’nde hurdacı olarak hizmette sınır tanımayan tek firma olan En yakın hurdacı firmamız size en iyi hurdacı hizmeti vermeye devam ediyor. En uzman kadro sistem kasa araçlar vede yıkım veya söküm yapmak için hazırda bekleyen polimli katolar size hizmet için beklemektedir.

Beylikdüzü hurdacı firması olarak her cadde ve sokaklara evinize kadar geliyor ve hizmeti veriyoruz.

Demir Hurdası Alımı

Beylikdüzü Demir hurdası alımında bir numara olan En yakın hurdacı firmamız demir hurdası alımını daima sürdürüyor.

Bakır Hurda Alımı

Beylikdüzü Hurdacı olarak Beylikdüzü’nde her türlü bakırın ve soyma bakırın alımı yapılmaktadır. Alınan bakır hurdası geri dönüşüme gitmek için kırma işleminden geçip geri dönüşüm merkezine yani fabrikaya teslim edilmektedir.

Alüminyum Hurda Alımı

Beylikdüzü alüminyum hurdacı olarak Hurda alüminyum alımı yapılır. Her türlü hurda alüminyumun renkli veya saf alüminyum olmak üzere iki gruba ayrılır. Saf alüminyum hurdası diğer renkli den 50 kuruş daha fazladır. Alüminyum hurdası öncelikle yerinde gelip görülür fiyatı verilir onaylandığı zaman uzman kadromuz söküm ve kesim işine baslar. Söküm bitince araçlara yüklenir tartım isi için dükkana getirilir. Tartım bitince nakit ödeme yapılır ve müşteri uğurlanır.

Kablo Hurdası Alımı

Beylikdüzü Hurda kablo alımı yapılır. Öncelikle analiz yapılarak kablonun yüzde kaç oran ile bakır verdiği tesbit edilir ve kırma ücreti ile değerlendirilip fiyat teklifi sunulur. Fiyatı kabul eden müşterilerimizin malları tartılır sonra kırım dükkanına getirilir. Kırım işi bitince ödeme yapılır mallar fabrikaya gönderilir.

Kurşun Hurdası Alımı

Beylikdüzü hurda kurşun alımı yapılır. Genellikle Cami kurşunların alımı yapılmaktadır.

Çinko Hurda Alımı

Beylikdüzü çinko hurda alımı yapılır. Çatılarda bulunan hurda çinko Beylikdüzü’nde Hurdacı firmamız yardımı ile söküm ve alım yapılmaktadır.

Fabrika Yıkımı ve Bina Yıkımı

Hurda karşılığı fabrika sökümü veya bina yıkımı yapılır. Beylikdüzü’nde bir çok bina ve fabrikanın güvenli bir şekilde yıkımını yapan En yakın hurdacı firmamız sizden bir ücret talep etmemektedir sadece hurda karşılığı yıkım yapmaktadır.

Tartım İşlemi Ve Nakit Ödeme https://enyakinhurdaci.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın