>

Bahçelievler Hurdacı Ve Hurda

enyakinhurdaci.com

Bahçelievler Hurdacı

Bahçelievler hurdac firması 2002 de hurda alım yapmaktadır. Bahçelievler hurdacı olarak çevremize temiz bir hava temiz çevre vede sağlıklı bir hayat sürdürebilmek için çöplerini, atıklarınızı, hurdalarınızı alıyor geri dönüşüme girmesini sağlıyoruz. Bahçelievler hurdacı her türlü metal hurda alımı yapmaktadır. 05349673466 İletişim

Aldığımız Hurda Çeşitleri

Demir hurdası alımı, bakır hurdası alımı, alüminyum hurdası alımı, çinko hurdası alımı, kurşun hurdası alımı, hammadde hurdası alımı, fabrika atıkları alımı, palet hurdası alımı, plastik hurdası alımı vb.. bir cok geri dönüşüm malzemeleri alınır.

Verdiğimiz Hurdacı Hizmetleri

Fabrika sökümü, bina sökümü, fabrika yıkımı, bina yıkımı, oksijen kesimi, ikinci el malzeme alımı satımı, moloz alımı, adresten hurda alımı, hassas kantar tartım işlemi, nakit ödeme ile her malzemeleriniz değerlendirmektedir.

bahçelievler‘de Hizmet Verdiğimiz Mahallesi

Bahçelievler Mahallesi Hurdacı

Cumhuriyet Mahallesi Hurdacı

Çobançeşme Mahallesi Hurdacı

Fevzi çakmak Mahallesi Hurdacı

Hürriyet Mahallesi Hurdacı

Kocasinan Merkez Mahallesi Hurdacı

Siyavuşpaşa Mahallesi Hurdacı

Soğanlı Mahallesi Hurdacı

Şirinevler Mahallesi Hurdacı

Yenibosna Merkez Mahallesi Hurdacı

Zafer Mahallesi Hurdacı

Bahçeli evler hurdacı olarak İstanbul geneli hurda alımı yapan firmamız size en yakın hurdacı olarak bilinir. firmamız adresten her türlü hurda alımını gerçekleştirmektedir. 1988 yılında kurulan şirketimiz İstanbul’un iki yakısında şubesi bulunmaktadır. Aile şirketi olan firmamız dürüstlük ve düzeyli çalışma şekli olarak tüm müşterilerinin memnun kalmasını sağlamıştır. firmamız öncelik olarak müşterilerin istediği gibi bir hizmet vermektedir. firma yetkilimiz her verilen hizmet sonrası müşterilerimizi arayarak memnun kalıp kalmadıklarını sormaktadır. disiplinli bir firma olarak fabrika yıkımı sökümü bina yıkım söküm işleri de yapmaktadır.

oksijen kesim hizmeti ile fazla demirlerden ve çelik çatı veya çelik kondikisiyon olan yerlerin kesim işlerini çok hızlı yapmasını sağlamaktadır. oksijen kesimle büyük depolar, çelik çatılar, top inşaat demirleri, baklava saçlar, profiller, kaynatılmış demirler, dolgun demirler kapılar gibi hurdaların kesimleri oksijenle yapılır. şirketimiz önceden keşif ekibi göndererek size daha ii hizmet için gerekli ekipmanın adrese ulaşma listesini yaparak gerekli ekipman keşiften sonra adrese ulaşır. 05349673466 sizde bizden fiyat almadan hurda satmayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın