>

Bakır Alan Hurdacı

Bakır Alan hurdacı Bakır hurdası Alan Firmamız:

İstanbul bakır hurdası alımı yapan firma En yakin hurdacı adlı firmadır. İstanbul’un geneline bakir hurdası alımı hizmeti verilmektedir. 24 saat açık olan dükkanlarımız. size daima bakır hurdası hizmeti vermektedir.

Bakır Hurdası Çeşitleri:

Ttr bakır

Ttr bakır diğer adı ile antıkron olarak adlandırılır. İstanbul’da ve çevre illerde genellikle fabrika ve inşaatlarda kullanılan ttr bakırı ser ve tek damar olarak nam salmıştır. En yakın hurdacı firmamız her gün güncellenen fiyatları ile ttr bakıra ayrı bir fiyat değeri biçmiştir.

Yanık Bakır Hurdası:

İnsanların çoğu bakırı soymak yerine bakırı yakmayı tercih eder. Fakat yanmış bakır hurdası soyma bakır hurdasından biraz daha ucuz olmaktadır. Çünkü bakır yandığı zaman parlak özelliğini kaybeder ve buda değerini düşürür.

Soyma Bakır Hurdası:

Bakır soyulduğu zaman gerçekten değeri yüksek olur. Fakat soyma işlemi biraz işçilik ve zaman isteyen bir iştir. Soyma bakırı fiyatı her zaman değerli olur ancak her gün yeni güncel Fiyat belirlenir. İstanbul’da tonajlı ve 500 kilo bakırı her hurdacı alamaz fakat en yakın hurdacı firmamız daima tonaj fark etmez her daim ve 724 bakır hurdası alımı yapar. Her türlü fabrika hurda kablo ve bakır hurdası alınır . fabrikalara araç tahsil edilerek yüklü miktarda tonajlı bakır alımı yapılır. Firmamız nakit olarak alınır ve her tonajda bakır ödeme yapılır.

Jeneratör Bakırı Alımı:

Türkiye de jeneratör bakırı alımı yapan hurdacı firmamız size en yakın hurdacı garantisi veriyoruz. Türkiye’nin her yerinde jeneratör kablo bakırı alımı yapan en büyük hurdacı firmamız tonajlı jeneratör bakırı alımı yapmaktadır. iletişim 05340673466

2020 hurda bakır 

Fiyatları 

Bakır alan hurdacı firması olarak Türkiye ve İstanbul’da oldukça tanınan bir firma olarak bakır alımı tonajlı yapılır. Bakır alan hurdacı namı ile tanınan en yakın hurdacı 24 saat hurda bakır alımı yapmaktadır. Bakır hurdası fiyatları günlük borsa tarafından belirlenmektedir. İstanbul bakır alan hurdacı 24 saat uzman kadrosu ile size nakit ödeme ve adresten hurda alımı hizmeti vermektedir. Siz de fiyat almadan hurda satmayın.

Bakır satmak istiyorum mu diyorsunuz işte size en iyi en güncel bakır fiyatları ile hurda bakır alan yer. Firmamız İstanbul ve Türkiye genelinde hurda bakır alımı yapmaktadır. Sizde hurda bakır satmak için artık yer aramayın. Firmamız adresten hurda bakır alımı yapmaktadır. 

Bakır hurda fiyatları mı bakır ama bulamıyorsun ız demi çünkü herles farklı fiyat veriyor. İşte bakır alan en büyük yerler olarak size en güncel hurda bakır fiyatları hemen iletişim bölümünden bize ulaşın.

Yanık bakır fiyatları

Yanık bakır hurda fiyatı mı arıyorsunuz işte size en güncel yanık bakır fiyatları hemen bizden teklif alın. En yakın hurdacı olarak 24 saat güncel bakır fiyatları ile size en güncel bakır fiyatları sunuyoruz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın