>

Bakırköy Hurdacı Hurda

Bakırköy hurdacılık

 Bakırköy hurdacı firmamız 24 saat açık vede her türlü hurda alımı adresten yapılır nakit ödeme seçeneği ile.

Firmamız Hakkında

1998 yılında hizmete açılan Bakırköy hurdacılar firmamız kapınıza kadar gelerek size Hurdacı hizmeti vermektedir. Bakırköy hurdacılar her daim hurda sektöründe önemli bir yere sahiptir. Bakırköy hurdacılar her gün en güncel hurda fiyatları ile hurda alımı yapmaktadır. Hurdacılıkta çok iyi bir yere sahip olan bakırköy hurdacılar İstanbul geneli hurdacı hizmeti vermektedir.

ALDIĞIMIZ HURDA ÇEŞİTLERİ

Bakırköy hurdacılar firmamız demir kepenk hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, kurşun hurdası, çinko hurdası, krom hurdası, sarı hurdası, kablo hurdası, hammadde hurdası, plastik hurdası, palet hurdası, kitap hurdası, kumaş hurdası, fabrika hurdası, fabrika atıkları, yangın merdiveni hurdası, çelik çatı sökümü, kalorifer kazanı hurdası, soğuk hava deposu sökümü, restoran malzemeleri alımı, demir kapı hurdası, asansör hurdası, restoran hurdası, Cafe hurdası, depo temizliği, moloz alımı, çöp atık alımı, nakliye ve taşımacılık vb… Birçok hurda alımı ve diğer hizmetleri veren firmamız size bir telefon kadar size en yakin hurdacı İstanbul adlı şirketimiz yardımcı olacaktır.

Bakırköy hurdacılar firmamız 24 saat hizmet vermektedir vede uzman kadromuz ile daima hazır araçlarımız sizin her türlü hurda almak ve hazır hale getirmek için hazırda bulunmaktadır. Fabrika ve bina sökümü genellikle moloz karşılığı veya belirli bir fiyata yapılır. Ayrıca binadan ve fabrikadan sökülen malzemeler en güncel ve en iyi fiyat karşılığında alınmaktadır.

Bakırköy hurdacılar firması olarak her türlü geri dönüşüm malzemeleri toplayarak ülke ekonomisi ne katkı sağlayan Bakırköy hurdacılar artık kapıdan hurda alımı yaparak Hurdacılıkta çağ atladı evet sizde adresten hurda alan hurdacı hizmeti almak istiyorsanız 05349673466  iletişim telefonu arayarak en iyi hurdacı hizmeti alabilirsiniz. En yakın hurdacı İstanbul Bakırköy

Hizmet Verdiğimiz bölgeler

°Ataköy Hurdacı

°Basınköy Hurdacı

°Cevizli Hurdacı

°Kartaltepe Hurdacı

°Osmaniye hurdacı

°Sakızağacı hurdacı

°Şenlikköy hurdacı

°Yenimahalle hurdacı

°Yeşilköy hurdacı

°Yeşilyurt hurdacı

°Zeytinlik hurdacılık

°Zuhüretbaba hurdacı

sizde bizden hurda fiyatı almadan hurda satmayın en yakın hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın