>

Beylikdüzü Hurdacı

Beylikdüzü Hurdacı 

Beylikdüzü hurdacı olarak 24 saat hurda alım adresten yapılır. Beylikdüzü İstanbul’un gecekondu yapılaşması olmayan nadir ilçelerinden birisidir. Yeni yapılan mimarisi ile her türlü hurda çıkan yerler olarak İstanbul’daki en büyük semtlerden biri olmaktadır.

Toplu konut projeleri ve lüks sitelere ev sahipliği yapan ilçede belediyelerin yaptığı araştırmaya göre yaşayanların yüzde geneli iş adamı ve üniversite öğrencileridir.

Beylikdüzü İstanbul’un en güzel ilçelerinden biridir, bu özelliği ile ülkemize en iyi geri dönüşüm de yardı cı olan semtlerden dir.  Türkiye’nin ama sah damarı gibidir ve ilçede hatırı sayılı sayıda yabancı kişiler  da ikamet etmektedir.

Beylikdüzü hurdacı olarak her adrese araç temin edilir ve her hurda değerinde yüksek fiyatlardan alınır.   Beylilkdüzü İstanbul’un kentsel dönüşümün yaygın olduğu en iyi yerlerdendir.

Beylikdüzü daha da temiz olamk için atıkları çöpe değil geri dönüşüme vermektedir.  Cumhuriyet Mahallesi ve Adnan Kahveci Mahallesi Hurdacılar  her zaman 15 dakikada adrese gelir ve hurdaları alırlar. 

Yeşil Vadi Botanik Parkı çevresini temiz tutmak için bizden yardım istedi ve hurdaları için bizden fiyat teklifinde bulunulmuş ve hurdaları en iyi fiyatlar ile alınmıştır. 

Beylikdüzü Hurdacılar ,Beylikdüzün‘de müşterilerilerine  en güncel hurda fiyatları ve hurda hizmeti sunabilen anlayışlı hurdacıyız.

Beylikdüzün‘de Her türlü hurda yerinde  ve değerinde nakit olarak alıyoruz. Beylikdüzü nde  hurdalarınız değerinde pesın alan en yakın hurdacı firmasıdır. Beylikdüzü nde tadilat sonrası çıkan atılma  durumda bulunan hurdalarınızı degerlendiriyoruz.

Beylikdüzü  hurdacı olarak hizmette sınır tanımayan tek firma olan En yakın hurdacı firmamız size en iyi hurdacı hizmeti vermeye devam ediyor. En uzman kadro sistem kasa araçlar vede yıkım veya söküm yapmak için hazırda bekleyen polimli katolar size hizmet için beklemededir. 

Beylikdüzü hurdacı firması olarak her cadde ve sokaklara evinize kadar geliyor ve daima hizmeti veriyoruz. 

Demir Hurdası Alımı

Beylikdüzü Demir hurdası alımında bir numara olan En yakın hurdacı firmamız demir hurdası alımını daima yapıyoruz. 

Bakır Hurda Alımı

Beylikdüzü Hurdacı olarak Beylikdüzü’nde her türlü bakırın ve soyma bakırın alımı yapılmaktadır. Alınan bakır hurdası geri dönüşüme gitmek için kırma işleminden geçip geri dönüşüm merkezine yani fabrikaya teslim ediliyor.

Gürpınar hurdacı Alüminyum Hurda Alımı

Beylikdüzü alüminyum hurdacı olarak Hurda alüminyum alımı yapılır. Her türlü hurda alüminyumun renkli veya saf alüminyum olmak üzere iki gruba ayrılır. Saf alüminyum hurdası diğer renkli den 50 kuruş daha fazladır. Alüminyum hurdası öncelikle yerinde gelip görülür fiyatı verilir onaylandığı zaman uzman kadromuz söküm ve kesim işine baslar. Söküm bitince araçlara yüklenir tartım isi için dükkana getirilir. Tartım bitince nakit ödeme yapılır ve müşteri adresine geri uğurlanır.

Yakuplu hurdacı Kablo Hurdası Alımı

Beylikdüzü Hurda kablo alımı yapılır. Öncelikle analiz yapılarak kablonun yüzde kaç oran ile bakır verdiği tesbit edilir.  Kırma ücreti ile değerlendirilip fiyat teklifi sunulur. Fiyatı kabul eden müşterilerimizin malları tartılır sonra kırım dükkanına getirilir. Kırım işi bitince ödeme yapılır mallar fabrikaya gönderilir.

Kurşun Hurdası Alımı

Beylikdüzü hurda kurşun alımı yapılır. Genellikle Cami kurşunların alımı yapılmaktadır.

Çinko Hurda Alımı

Beylikdüzü çinko hurda alımı yapılır. Çatılarda bulunan hurda çinko Beylikdüzü’nde Hurdacı firmamız yardımı ile söküm ve alım yapılmaktadır.

Fabrika Yıkımı ve Bina Yıkımı

Hurda karşılığı fabrika sökümü veya bina yıkımı yapılır. Beylikdüzü’nde bir çok bina ve fabrikanın güvenli bir şekilde yıkımını yaparlar. En yakın hurdacı firmamız sizden bir ücret talep etmemektedir sadece hurda karşılığı yıkım yapmaktadır.

Tartım İşlemi Ve Nakit Ödeme https://enyakinhurdaci.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın