>

Büyükçekmece Hurdacı

Büyükçekmece Hurdacı 

büyükçekmece hurdacılar

Büyükçekmece hurdacı olarak her türlü eskiler, atıklar, hurdalar Büyükçekmece hurdacı firması En yakın hurdacı olarak size en iyi hurdacı garantisi sunmaktadır. Artık Büyükçekmece’de kapınızdan hurdalarınız alınacaktır çünkü en yakın hurdacı 7/24 hizmet vermektedir.

Aldığımız Hurda Çeşitleri:

Demir hurdası: Açıklama

Büyükçekmece demir hurdası alan hurdacı olarak her türlü demirin alımını yapıyoruz. Genellikle demir hurdası inşaat firmaları, ve fabrikalarda bulunur. Her türlü demirin alımını yapıyor nakit ödemesini sağlıyoruz.

Bakır Hurdas; Açıklama

Bakır hurdası Büyükçekmece’de çok bulunan bir maddedir. Genel olarak bakır hurdası fabrikalar ve trafolardan daha çok çıkmaktadır. Artık işinize yaramayan bakırları Bodrum katta bekletmek yerine Büyükçekmece hurdacısı olarak kapınızdan alıyoruz. 0534 967 34 66

Alüminyum Hurdası: Açıklama

Büyükçekmece’de kentsel dönüşüm ve yeni yapı çok bulunduğu için alüminyum hurdası çok çıkmaktadır. Alüminyum hurdasını en iyi fiyata alan firmamız size artık çok yakın 0534 967 34 66

Fabrika Sökümü: Açıklama

Büyükçekmece’de Eski bir çok fabrikanın yıkımını yapan firmamız artık yeni sistem araçları ile büyükçekmece de en iyi hurdacı olarak nam salmış.

Moloz karşılığı fabrika yıkımı yapan firmamız artık profesyonel kadrosuyla sahalarda. Sizde fabrika yıkımı ve sökümü için bizimle iletişim kurabilirsiniz. İletişim: 0534 967 34 66

Büyükçekmece’de Hurdacı ve adresten hurda alımı:

Büyükçekmece hurdacı olan en yakın hurdacı firmamız kapınıza kadar gelerek size Hurdacı hizmeti vermektedir. 1998 yılında hizmete açılmıştır. Her türlü hurda alımı yapmaktadır.

Firmamız borsa üzerinden en güncel alüminyum hurdası, bakır hurdası, kurşun hurdası, çinko hurdası, krom hurdası, sarı hurdası, kablo hurdası, hammadde hurdası, plastik hurdası, palet hurdası vb.. Bir çok hurda çeşitleri alınır.

En güncel hurda fiyatları ile hurda sektöründe bir numaraya ulaşan firmamız artık bir telefon kadar size yakın.

Yangın merdiveni hurdası, çelik çatı sökümü, kalorifer kazanı hurdası, soğuk hava deposu sökümü, restoran malzemeleri alımı, hammadde hurdası alımı, hurda moblen alımı, plastik hurdası alımı, jeneratör kablo alımı, yanmış fabrika malzemesi alımı, profil hurdası alımı vb.. Bir çok hurda çeşitleri alınır satılır değerinde iletişim 05349673466

NOT:

SİZDE HURDA SATMAK İSTİYOR VEDE HURDA FİYATLARINI EN GÜNCEL YERDEN DUYMAK İSTİYORSANIZ EN YAKIN HURDACI FİRMAMIZ SİZE YARDIMCI OLACAKTIR.

Büyükçekmece’de her adrese araç gönderimi sağlayan tek hurda firması olarak size adresten hurda alım ile hizmet veren firmamız 24 saat açıktır. 

Sizde hurda satmak için büyükçekmece hurdacı firmamız ile iletişime geçin ve araç isteyin. 

Firmamız 24 saat kapıda bulunan araçlar ile hurda hizmeti verilmektedir. Siz müşterilerimize hurda alım için araçlar her boy ve ebatlarda uygundur. 

Büyükçekmece’de Hurdacı olmak zordur çünkü toprak ve yüz ölçümü olarak büyük olan en büyük yerlerden birisidir. Bizde buna bağlı en büyük Hurdacı firması olarak büyükçekmece’de her adrese araç gönderiyoruz.

Hurdacı çağırmak için hemen bizi arayabilirsiniz en yakın hurdacı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın