>

Çağlayan hurdacı Okmeydanı hurdacı

Çağlayan hurdacı Okmeydanı hurdacı

Çağlayan ve Okmeydanı hurdacı olarak 7/24 hizmet veren firmamız size artık 15 dakika mesa hizmet vermektedir. Çağlayan hurdacı olan En yakin hurdaci firmamız her türlü hurda alımı yapmaktadır vede nakit ödeme yapılır.

Hizmetlerimiz

Cafe, bar, restoran sökümü, oksijen kesim, fabrika ve tekstil atıkları alımı, inşaat hurdaları alımı, fabrikalara konteyner bırakım vb.. bir çok hizmetler ile uzman kadromuz sizden telefon beklemektedir. 05349673466

Aldığımız Hurda Çeşitleri

Demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, çinko hurdası, makina hurdası, krom hurdası, kurşun hurdası, inşaat hurdası, kumaş hurdası, fabrika atıkları, matbaa hurdası, sarı hurdası ve talaşlı vb.. bir çok hurda çeşitleri alımı yapılmaktadır vede en iyi fiyat garantisi ile değerlendirme yapılır.

Hurda demir genellikle merdiven korkulukları, yangın merdiveni hurdası, çelik çatı sökümü, soğuk hava deposu sökümü, kalorifer kazanı hurdası, trapez saç hurdası, konteyner hurdası, raf hurdası, dorse hurdası gibi vb.. Bir çok hurda çeşitleri alınır.

BAKIR HURDASI

Hurda bakır her zaman değerli bir madde olmak şartı ile özel olarak fiyatlandırılır. Bakır hurdası genelde jeneratör kablosu, inşaat kablosu, yer altı og kablosu, yer altı AG kablosu vb.. Bir çok hurda çeşitleri alınır.

Alüminyum hurdası

Alüminyum hurda fiyatlarını tüm İstanbul ve çevre illere güncel fiyat üzerinden alım yapmaktadır. Hurda alüminyum genelde renkli olur vede renkli olan her zaman biraz daha düşük olur.

Kurşun hurdası

Kurşun hurdası genellikle cami ve hastane kapılarında daha sık bulunur. Kurşun hurdası değeri güncel fiyatda olsa her zaman standart olur.

Çinko hurdası

Çinko hurdası alımı başlatan firmamız İstanbul hurdacı olarak İstanbul’daki her türlü hurda alımı yapmaktadır. Çatılarda bulunan hurda çinko en güncel hurda fiyatları ile hurda sektöründe bir numaraya ulaşan firmamız artık bir telefon kadar size yakın.

FİRMAMIZ Taşıma hizmetleri

Sistem kasa araçlar vede sistem kasa türlerimiz  24 saat hazır halde beklemektedir. 24 saat açık kantarımız her daim açık olup 1 kiloya kadar doğru tartım yapmaktadır. İletişim telefon numarası 05349673466

Çağlayan semti İstanbul da bulunup Kağıthane ilçesine bağlı bir semttir. Geri dönüşüm sektörünün yoğun yaşandığı semtlerden olan Çağlayan bölgesinde Çağlayan hurdacı olarak bizler de uzun zamandan beridir hizmet vermekteyiz. Çağlayan semtinde gerek hurda alımı gerek bina yıkım söküm işleri yapan firmamız uzman kadrosu ve hurdacılık sektöründe gerekli tüm ekipmanları ile siz değerli müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir. Bölge de günümüzde daha modern bir semt yapmak amacıyla başlatılan kentsel dönüşüm süreci ile yoğun bir bina yıkım söküm işleri olmaya başladı. Bizler de Çağlayan hurdacı olarak tüm bu süreçte siz müşterilerimize memnuniyet vermek amacıyla işlemlerimizi titizlikle yapmaktayız. Bina yıkım söküm işlemleri için firmamızın ayrı bir yıkım ekibi mevcuttur. Bu yıkım ekibi yıkım işlemleri öncesinde binanızı kontrol ve incelemek amacıyla önceden görüyor. Gerekli tüm incelemeler yapıldıktan sonra çevre de gerekli tüm önlemler alınıyor. Yıkım işlemleri tüm bu işlemler yapıldıktan sonra başlıyor. Çağlayan hurdacı olarak hurda alımı işlemlerinde önceliğimiz her zaman çevre güvenliği ve müşteri memnuniyeti olmuştur.

Çağlayan’da Hurda Alımı

Çağlayan bölgesinde hurda alımı işlemleri için size en yakın olan firma çağlayan hurdacı olarak biz varız. Firmamız Çağlayan bölgesinde her türlü hurdacılık hizmetlerini vermektedir. Tüm hurda alımı işlemleriniz için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamız hurda çeşidi ve miktarına göre uzman ekiplerden ve hurda borsasından yardım alarak size en yüksek fiyatı çıkarmaktadır. Firmamız ayrıca demir hurdası, alüminyum hurdası, bakır hurdası, sarı hurdası, çinko hurdası, kurşun hurdası vb. tüm hurda çeşitlerini adresinizden almaktadır. Çağlayan hurdacı olarak tüm hurda alımı işlemlerinde ödemelerimiz nakit olarak elden yapılmaktadır. Hurdaları hassas dijital kantarlar tarafından tartılmak tadır. Çağlayan bölgesinde bulunan şantiye, fabrika ve atölyelerin hurdalarını biriktirmek için firmamız tarafından kasa bırakılmaktadır. Bırakılan bu kasalar dolduğu zaman Çağlayan hurdacı olarak araçlarımız gelip kasaları almaktadır. Bu hizmetimizin temel amacı hem hurda alımı işlemlerini kolaylaştırmak hem de firmanız da ki personelinizin vaktinden çalmamaktır. Kısacası size daha hızlı ve daha kaliteli hizmet verebilmektir. Tüm hurdacılık işlemleriniz ve hurda alımı için firmamızın en yakın hurdacı sitesindeki numaralardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın