>

Edirne Hurdacı

Edirne Hurdacı olarak en büyük Hurdacı firması olan en yakın hurdacı firmamız size en iyi hurdacı hizmeti vermektedir. Edirne Hurdacı olarak 25 sendedir size Hurdacı hizmeti vermekteyiz. Firmamız her türlü hurda alımı yapmaktadır. Hurdalarınız değerine göre vede maden cinsine göre ayrım yaparak borsa tarafından hurda fiyatı belirlenir. Fabrika sökümleri, bina ve fabrika yıkımları da hizmetlerimiz içerisindedir. Edirne Hurdacı artık sizin yardımlarınız ile daha ileri gitmiştir. Bu büyük Hurdacı firması artık kapınızdan hurda alımı yapmaktadır. Sizde hurdalarınız için tek yapmanız gereken 05349673466 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Edirne’de her ile hizmet veren Hurdacı firmamız tonajlı hurda alımı yapmaktadır.

Aldığımız Hurda Çeşitleri:

Demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, kurşun hurdası, çinko hurdası, krom hurdası, sarı hurdası, kablo hurdası, hammadde hurdası, plastik hurdası, palet hurdası vb..

Verdiğimiz Hurda Hizmetleri :

Oksijen kesim işleri, fabrika sökümü, fabrika yıkımı, bina yıkımı, bina sökümü, tonajlı hurda alımı, gemi hurdası alımı, çatı sökümü vb..

Hizmet Verdiğimiz İlçeler:

Enez Hurdacı, Havza Hurdacı, İpsala Hurdacı, Keşan Hurdacı, Lalapaşa Hurdacı, Meriç Hurdacı, Süloğlu Hurdacı, Uzunköprü Hurdacı

Hurdacılık sektöründe önemli değere sahip vede 24 saat açık olma imkanı sağlayan Edirne Hurdacı Edirne’de her bölgeye köylere, kasabalar, mahalle, cadde, sokak gibi bir sürü adrese hurdacı aracı gönderip hurda alımı sağlayan Edirne Hurdacı firmamız sadece tonajlı alım, fabrika yıkım söküm vb.. Böyle hurdacı hizmetleri sunmaktadır.

Edirne Hurdacılar fabrika yıkımı da ve sökümü de her sistem araca sahip olduğu için en çok tercih edilen hurdacı firmasıdır. Edirne Hurdacı, İstanbul hurdacı, Balıkesir hurdacı, Tekirdağ Hurdacı, Çorlu Hurdacı, gibi çok yerde hizmet vermekte vede şube bulundurmaktadır. Her şubemizde bulunan araçlarımız uzman kadromuz size en iyi şekilde hizmet vermek için size yardımcı olacaktır.

Hurdacılık sektörü zor bir sektör olduğu için demir metal ve maden grubunu iyi bilen mühendislerini ve çevreye daha iyi temiz hava güzel bir çevre sağlamak için çalışan ekibimiz 24 saat hurdacı hizmeti vermektedir. sizde bizden fiyat almadan hurdaları satmayın. Çünkü en güncel ve en yüksek hurda fiyatları garantisi sunan en yakın hurdacı adlı firmamız her türlü hurda alım adresten nakit karşılığı yapmaktadır. Sizde hemen hurda satmak istiyorsanız firmamızı arayarak randevu veya keşif ekibimizden yardım isteye bilirsiniz. Aradığınız saat içinde en geç 20 dakikada adrese ulaşım sağlayan keşif ekibimiz olaya derhal müdahale etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın