>

Elazığ Hurdacı

Elazığ hurdacı firması

Elazığ hurdacı olarak 24 saat hurda alımı adresten yapılır. her türlü hurda metal ve maden alımı yapan firmamız en güncel hurda fiyatları ile size hizmet vermektedir.

Elazığ hurdacı firması size en güvenli hurda alımı hizmeti vermektedir. Firmamız her türlü hurda alımı yaparken borsa üzerinden değerlendirmektedir. Günlük borsa üzerinden fiyatlar belirlenir. hurdacı firmamız işinde en iyi firmalar ile çalışarak Türkiye geneli hurda alımı yapmaktadır.

Türkiye geneli sade tonajlı hurda alımı ve fabrika yıkım söküm işleri yapan belgeli hurdacı olarak her tonajda hurda alımı yapılmaktadır.

Bina yıkımı ve kesim hizmeti veren firmamız binaları hurda karşılığı yıkımını yapmaktadır. firmamız her türlü araçları ile size en iyi şekilde hizmet için burada. sizde bizle çalışmak isterseniz hurda ve malzemelerin resmini Whatsaptan gönderin ve keşif ekibimiz adresinize ulaşsın.

Firmamız hiç bir şekilde bir malzeme yükleme yapmadan asla önden ödeme işlemi yapmamaktadır ayrıca firma kuralınca asla önden ödeme yapılmaz. bizden fiyat teklifi almak için malzeme resimleri göndermeniz mecburi şart koşuludur.

fabrika yıkım ve kesim işleri keşif ekibimizin yaptığı analize göre fiyatlandırılır. Firmamız adrese keşif ekibi gönderirken çevre mühendisi yıkım ve kesim sorumlusu ve firma yetkili görevlisi olarak en az 3 kişi görevlendirir. ve bu 3 kişi kendi branşlarında işinin en iyisi olarak her ay test ve sağlık taramasından geçmek zorunda kalır önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti ve güvenli çalışma alanları yaratmaktır. Sizde sakın bizden fiyat almadan hurda satmayın en güncel ve en yüksek hurda fiyat garantisi bizim firmamızdır.

 

ALDIĞIMIZ HURDA ÇEŞİTLERİ VE HİZMETLERİMİZ

Hurda bakır alımı

Hurda demir alımı

Hurda kurşun alımı

Hurda alüminyum alımı

Hurda kablo alımı

Hurda çinko alımı

Hurda lokanta malzemeleri alımı

Hurda krom alımı

Hurda makine alımı

Hurda doğal gaz kazanı alımı

İkinci el malzeme alımı

Oksijen kesim hizmeti

Fabrika yıkım söküm hizmeti

Fabrika kesim hizmeti

Bina yıkım hizmeti

Hizmet verdiğimiz bölgeler

Keban hurdacı

Maden hurdacı

Alacakaya hurdacı

Palu hurdacı

Karakoçan hurdacı

Ağın hurdacı

Baskil hurdacı

Kovancılar hurdacı

Sivrice hurdacı

Arıcak hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın