>

Esenler Hurdacı Lehim Alan Yerler

Esenler hurdacı hizmeti veren en yakın hurdacı firması size 7/24 hizmetler sunmaktadır. Artık bir telefonla fazlalıklardan kurtulun.

Artık sizde hurda satmak istiyor ve hurdacı arıyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz. Firmamız size 15 dakikada kapınıza kadar gelerek size Hurdacı hizmeti vermektedir. Esenler her bölgede hurda alım yapan firmamız bir telefon kadar size en yakin hurdaci olarak hizmet vermektedir. 

 

Esenler hurdacı olarak  firmamız Esenler halkına daima hurdacı hizmetini çok iyi yapmıştır. Yıllardır Esenlerde bulunan her mahalle ve sokaklara araç gönderdik vede bina yıkımı depo boşaltımı yaptık. .

Ne Tür Hurda Alıyoruz

Demir Hurdası

Demir hurdası olarak metal cinsi hurdaları alınır. Metal cinsi olarak hurdalar teneke, profil, inşaat demiri, Pink döküm, çelik konstrüksiyon vb.. gibi bir çok demir çeşidini alımını yapıyoruz.

Bakır ve Kablo Hurdası

Esenlerde kablo alımı ve satımı yapan hurdacı Enyakınhurdaci.com/ olan şirketimiz hurda kablo alımı, bakır hurdası alımı, külçe bakır alımı, elektrik kablo alımı, og ve ag kablo alımı, yer altı topraklama hattı kablo sökümü, hurda fabrika hattı sökümü, jeneratör kablo alımı vb.. gibi bir çok bakır hurdası ve kablo hurdası alımı yapılır.

Çinko Hurdası Alımı ve Sökümü

Esenler çinko hurda alımında en iyi fiyat vede en iyi hizmet veren Enyakinhurdaci.com/ firmasıdır. Çatılardan çinko sökümünü kendi uzman kadrosuyla kurşunu söküp yerinde tartım ve nakit ödeme ile size çinko hurdacı hizmeti vermektedir.

Kurşun Hurdası Ve Sökümü

Esenler’de kurşun hurda alımı yapan en büyük hurdacı biziz. Cami ve tarihi binalarda daha çok bulan kurşun hurdası değeri borsa belirleyerek fabrikadan 20 kuruş altına alan firmamız kurşun hurdacı olarak Esenler’de nam salmıştır. Esenler camilerin hurda kurşunu daima bizim şirketimiz almaktadır. Uzman kadromuz 7/24 hurdacı hizmeti vermektedir.

Sarı Hurdası Alımı Ve Sökümü

Sarı hurdası alarak en çok bilinen musluklar olmak üzere hurda sarı olarak bilinir.

Eski binalarda bulunan tarihi eşyalar ve musluklar sarı hurdası olur. En yakın hurdacı firmamız esenlerde sarı hurdası alımı yapmaktadır.

Alüminyum Hurdası Alımı ve Sökümü

Esenler’de alüminyum hurdası alımı yapılmaktadır. Alüminyum renk olarak çeşitlendirilmiştir.

Hurda alüminyum genelde stantlarda, cam kenarlarında, makine içinde vb.. bir alüminyum yeri ve hurda çeşitleri vardır. Şirketimiz değerinde alim yapmaktadır.

Esenler hurdacı hurda lehim alımı için İstanbul ve genelinde lehim hurdası alımı yapmaktadır.

Lehim Alan yerler olarak size en güncel hurda lehim fiyatları ile hizmet sunmaktayız. Sizde lehim hurdası satmak için hemen bizi arayın. 

Esenler hurdacılar sizi artık eskileriniz den kurtarıyor ve yerin nakit para ödemesi yapmaktadır. Sizde artık hurda satmak için yer aramayın. 

HURDA KURŞUN CURUFU 

Esenler en yakın hurdacı firmamız HURDA KURŞUN CURUFU ALIMI VE EN GÜNCEL HURDA KURŞUN CURUFU FİYATLARI  İÇİN kapınıza kadar gelerek size Hurdacı hizmeti vermektedir. 1998 yılında hizmete açılmıştır son derece işine sahip çıkan uzman kadrosu gülen yüzü ve en yeni sistem kasa araçlar sizin emrinizdedir. Sizde işinizi hızlı temiz ve düzenli bir şekilde yapmak için hemen bizden yardım alın. 

Esenler hurda naylon alan yerler size artık bir telefon kadar yakın arayın hemen keşif ekibimizi adrese gönderelim. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın