>

Esenyurt Hurdacı

Esenyurt hurdacı firması olarak adresten 24 saat hurda alımı yapan hurdacı firmasıyız. Her türlü hurda alımı yapılmaktadır. Adresten hurda alan hurdacı olarak her hurdaya göre araçlarımız mevcuttur.

Aldığımız hurda çeşitleri

Bakır hurdası alımı

Alüminyum hurdası alımı

Çinko hurdası alımı

Kablo hurdası alımı

Kurşun hurdası alımı

Palet hurdası alımı

Demir hurdası alımı

Sarı hurdası alımı

Bina yıkımı

Fabrika söküm yıkım işleri

Fabrika atıkları

Fabrikalara konteyner bırakmak

24 saat hurdacı telefonu için hemen iletişim numarası 05349673466 GÖKHAN ŞİMŞEK

Firma çalışma sloganı

Her türlü hurda metal alımı yapan firmamız siz iş söyleyin onlar yapsın sloganı ile hareket etmektedir. Firmamız bir çok büyük şirket ve fabrikalar ile çalışmaktadır. Her türlü geri dönüşüm belgesine sahip olan firmamız size bir telefon kadar yakın.

TARTIM VE KANTAR ÖZELLİKLERİ

Hassas tartım özelliği ile malzemeniz artık bizimle güvende. firmamız belediye kontrolü altında bulunan ve mühürlü kantar ile size güvenli hizmet sağlamaktadır.

KIRAÇ HURDACI

İstanbul’un en büyük bölgesi ve semti olan Anadolu yakasında bulunan Esenyurt en kalabalık insan toplumuna ev sahipliği yapar. bizde burada size hizmet vermek için bir dükkan açmış bulunuyoruz. dükkanımızda ikinci el malzeme satışları ve hurda alımı mevcuttur. Esenyurt Kıraç bölgesinde olan hurdacı dükkanımız fabrikalara hizmet için buradadır.

ADRESTEN HURDA ALIMI

Adresinizi konum olarak attığınız zaman keşif ekibimiz hemen size 20 dakika içinde hizmet için gelmiş olacaktır. Ayrıca keşif ekibimiz ile anlaştığınız zaman direkt olarak hurda kamyonları adrese ulaşacaktır.

24 SAAT HURDACI

Firmamız her gün 23 kişiden oluşan ekibimiz ile size hizmet için 24 saat ayakta sizden telefon beklemektedir. sizde Esenyurt hurdacı firmamızla çalışmak için şirket yetkilimiz sayın Gökhan şimşek ile irtibata geçin 0534 967 34 66 TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

HİZMET VEREN ARAÇLARIMIZ,

Hurda alımı için hizmet veren ve mevcut olan şirket araçlarımız şunlardır tır, kargo, kamyon, kamyonet, mobil vinç, kato, kepçe, sistem kasa araçlar, oksijen kesim aletleri gibi çalışma malzeme ve araçlarımız 24 saat hizmet için beklemektedir.

SİZDE BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARI SATMAYIN ÇÜNKÜ EN İYİ HURDA FİYATLARI FİRMAMIZ VERMEKTEDİR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın