>

Fireci

Fireciler sektöründe 24 saat hizmet veren en yakın fireciler dükkanımız size adresten hurda kumaş alımı hizmeti vermektedir. Her türlü hurda kumaş iplik ve yün alımı yapan firmamız nakit ödeme imkanı sunmaktadır.

İstanbul fireciler sanayinde dev bir isim kazanan en yakın hurdacı her türlü fire tekstil ürünleri tekstil makine alımı yapmakta olan en iyi fireciler firmasıdır.

Fireci Nedir?

Firecisi atık kumaş, hurda kumaş, fazlalık gelen kumaş. Kullanılmayan kumaş, defolu kumaş, eski kumaş, yün kumaş, penye kumaş. Parti malı kumaş, parti malı alımı, bobin iplik alımı, bobin ip alım. Bir çok kumaş çeşitleri alımı yapılmaktadır.

Febri kumaş hurda alımı:

Fabrikalara sistem kasa araç bırakarak hem naylon, palet, plastik palet, fermuar, kumaş firesi, atık kumaş gibi malzemeler birikmesi için konteyner bırakılır. Adresten hurda kumaş alımı yapan firmamız fabrikalar için ayrıcalıklar yapmaya başlamıştır. Fabrikalara en iyi firecisi hizmeti veren firmamız İstanbul’da her adrese araç göndermektedir.

Fireciler 24 saat gece ve gündüz olmak şartı ile size uzman kadromuz eşliğinde kumaş parçaları alım hizmeti vermekteyiz. İstanbul’un en büyük fireci olan en yakın hurdacı firmamız her türlü hurda fire alımı yapmaktadır. Firecisi olarak önceliğimiz şirket prosedürleri doğrultusunda ilerlemektir. Fireciler şirketimiz her zaman müşteri memnuniyeti için güler yüzlü kadromuz ile işini iyi bilen ustalarımızı adresinize göndermektedir.

1996 yılında hizmete açılan fireci dükkanımız ana bayileri Avcılar olamak şartı ile İstanbul geneli ve çevre illerde fireci hizmeti vermektedir. Şirketimiz fireciler sektörün de en büyük fireciler olarak bilinir. Fireci önemli olan kumaşın doğru analiz yapılması.

Genellikle yün kumaş tercihi yapan firmamız size en güncel borsa fiyatları ile hizmet sağlamaktadır. Firecilik önemli olan ve fiyatını belirleyen her zaman direnin kalite kontrolüdür. Uzman ekibimiz sayesinde kumaş atıklar size para olarak geri dönüş yapacaktır. Sizde eski ve atık kumaşlarınızı en yakın fireci arayarak ulaşabilirsiniz. Yün alan fireciler, bobin alan fireci gibi ve sözler ile 05349673466 bizi bulabilirsiniz.

İstanbul fireci için TELEFON NUMARASI 05349673466

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın