>

Hammadde Hurdacısı ve moblen Hurdacı

Hammadde hurdacısı ve aldığımız hammadde Türleri

Her türlü hammadde geri dönüşümü alınır. Hammadde geri dönüşümü için bizi aramanız yeterlidir. Aldığımız hammadde türleri moblen hurdası , elteks hurdası, renkli moblen hurdası, ppr hurdası, derlin hurdası, naylon altı elteks hurdası, saf plastik hurdası vb.. bir çok plastik türlerini alıyoruz kapınıza kadar geliyoruz.

Resimde görüldüğü gibi her çeşit hammadde https://enyakinhurdaci.com/

Nasıl Hizmet Sunuyoruz

Aldığımız hammadde’yi ayrıştırma görevi sayesinde ayrıştırılarak bölüm bölüm dağıtırken hammadde doğaya ve çevreye daha güzel malzemeler olarak tekrar kalıp haline gelir. Her türlü hammadde’nin alım satımı yapıyor ve de 7/24 hizmet garantisi sunuyoruz. Analiz yapılan her türlü hammaddeyi gelip kapınızdan alıyor ve tartım işlemi bitince parasını nakit olarak ödüyoruz. Şirketimiz size her zaman kolay hizmet sunmaktadır fabrikalara konteyner koyarak dolunca boşunu bırakıp dolusunu almak şartıyla size daha iyi hizmet sunmaktadır. İstanbul ve diğer illere kadar hizmet veren şirketimiz tonajlı malzemeler için şehir dışına kadar çıkış yapmaktadır.

Hammadde hurdacısı nedir:

Her türlü hammadde ve plastiğin öncelikle ülke ekonomisine olmak şartı ile gerek doğaya katkı sağlamak için oluşan bir kurum ve firmadır. Her türlü plastiğin çeşitli sıralamasına ve de plastiği oluşturan maddedir.

Hizmet Şartları:

Kapınıza kadar geliyoruz ve elinizdeki hammaddeleri yüklenmesini ve de taşıma işlemini yaparak tartım işlemi uygulayıp nakit ödemesini yapıyoruz.

Hammadde hurdacısı

PE
Geniş bir kullanım alanı vardır ve çok ucuzdur.
LDPE, petrolden elde edilen, alçak yoğunluklu polietilen malzemedir. 
HDPE, petrolden elde edilen, yüksek yoğunluklu polietilen malzemedir. 

PP
Yaygın kullanılan plastiklerdendir. Otomobil ve yan sanayide kullanılır.
OPP / CPP, LDPE torbalara göre daha parlak ve şeffaf olma özellikleri taşır, yüksek mekanik ve optik özellikleri bulunur.

PS
İyi derecede ısı dayanımı,yüksek sertlik, yüksek parlaklık ve yüksek yüzey sertliğe sahiptir.

PVC
Boru, profil vb. imalatında kullanılmaktadır. Polivinil klorür, (genelde kısaltılmış olarak PVC diye kullanılır) oldukça geniş kullanım alanına sahiptir.

ABS
Akrilonitril bütadien stiren veya kısaltılmış ismi ile ABS, (kimyasal formülü (C8H8• C4H6•C3H3N)x) kalıp yolu ile üretilen

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın