>

Kablo Hurdası ve Hurda Kablo Alımı

Hurda koblo Alan Yerler

Kablolar genellikle her hangi bir arıza sonucu yanmış veya yıpranmış olmaları sebebiyle bir süre sonra kullanılamaz hale gelmektedir.

Bu kabloların içindeki iletken metal genellikle bakır veya alüminyumdan oluşmaktadır.

İş yeri, fabrika gibi yerlerde yapılan tesisat yenilemesi sonucunda ortaya çıkan eski kablolarda artık hurda kablo haline gelmiş olur. Kablo içerik bakımından plastik ve bakır tellerden meydana gelmiştir.Özellikle yalıtım, elektrik, izolasyon gibi alanlarda kullanılmakta ve hurdası fazlasıyla çıkmaktadır.

Kablo hurdası yoğun miktarlarda bakır içerdiği için geri dönüşüm sektöründe önemi çok büyüktür.Buna ilave yine aynı şekilde kablo plastik içerdiği için geri dönüşüm sürecinde önemlidir.

İstanbul’da hizmet veren En Yakın Hurdacı firması olarak bizler de her türlü kablo hurdası ve hurda kablo alımı yapmaktayız.

Firmalarımız hurda kablonuzu alırken önce analizini yapmakta ve bu analizler sonucu fiyat belirlemesi yapmaktadır.

Geri dönüşüm sektörü için önemli malzemeler içeren hurda kabloların geri dönüşüme yeniden kazandırılması ülke ekonomisi için büyük önem taşımaktadır.

Hurda Kablo Alımı
Hurda Kablo Alımı

Hurda Kablo Alımı

En Yakın Hurdacı firması olarak İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinden hurda kablo alımı yapmaktayız. Firmamız günün her saatinde hizmet vermektedir.

Hurda kablolarınız uzman ekibimizce önce analiz edilmektedir.Tüm hurda alımlarında olduğu gibi kablo hurdası ve hurda kablo alımı işlemlerinde de ödemelerimiz anında nakit olarak yapılmaktadır.

Firmamız siz değerli müşterilerimizden topladığı bu hurda kabloları belirli miktarlara geldiği zaman kablo kırım atölyelerinde kırmaktadır.

Böylelikle kablo hurdacısı plastiği ve içerisindeki bakır ayrışmaktadır. Daha sonra bu ayrışan hurda plastik ve hurda bakırlar geri dönüşüme kazandırılmak için fabrikalara gönderilmektedir.

Kablo hurdası ve hurda kablo alımı işlemlerinde yapılacak olan tüm işçilik firmamıza aittir. Siz değerli müşterilerimizin yapması gereken tek şey hurda kablolarınız için firmamızla iletişime geçmektir.

Hurda kablo fiyatı belirlemesi yaparken öncelikle yapılan analiz sonuçlarına bakan firmamız o an ki hurda borsası değerlerine de bakıp fiyatlandırmayı öyle yapmaktadır.

Firmamız işyerleriniz, atölyeleriniz ve fabrikalarınızdan hurda kablo alımı yapmaktadır. Sizler de kablo hurdası ve hurda kablolarınızı geri dönüşüme firmamız aracılığı ile kazandırabilirsiniz.

Böylelikle hem kendinize bir gelir sağlamış hem de ülke ekonomisine katkı da bulunmuş olursunuz. Sizde kablo hurdası satmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın