Hurda paslanmaz fiyatları & Hurda krom fiyatı

Hurdacı, her çeşit hurda alımı ve satımı yapılmaktadır.

Hurda paslanmaz fiyatları & Hurda krom fiyatı

Haziran 21, 2020 Hurdacılık 0

Hurda Krom ve Paslanmaz Fiyatları

Hurda krom alımı yapan yerler içerisinde en güncel hurda krom fiyatları ile alım yapıyoruz. Hurda krom paslanmaz hurda sınıfında değerlendirilir. Bu sebeple paslanmaz hurda fiyatları doğrudan hurda krom fiyatlarını etkiler. Krom hurdası en değerli hurdalar içerisinde yer almaktadır. Eğer elinizde ton ile ölçülecek seviyede krom hurdası var ve hurda krom alan firmalar arıyorsanız hemen krom hurdacı telefon numaraları üzerinden bizimle iletişime geçin.

İstanbul sanayi bölgelerinde krom metali ile üretim yapan çok sayıda firma bulunmaktadır. Bu firmalarda üretim esnasında artık çapak dediğimiz krom hurdası oluşabilir. Tüm bu fabrikalardan oluşan tüm parça ve çapak krom hurdaları alınmaktadır. Fabrikalara hurdacı konteyneri bırakarak tüm bu hurdaları topluyoruz.

Hurda Krom Fiyatları En İyi Fiyat

Elinizde tonajlı krom hurdası var ise çok iyi fiyat teklifleri alacağınızdan emin olabilirsiniz. Piyasa altı fiyat tekliflerini dikkate almadan güncel fiyattan daha fazlasına satmak mümkündür. Büyük ve kurumsal hurdacı firması ile çalıştığınız zaman elinizde bulunan hurdanın tam değerinde satılacağından emin olabilirsiniz.

Krom hurdası alımlarını nasıl yapıyoruz? Önce bize hurdacı telefon numaralarından ulaşmanız gerekir. Sonrasında sizlerden hurdanın fotoğrafları istenecektir. Hurdanın tamamını fotoğraflayarak bizlere gönderin. Sonrasında hemen fiyat teklifi sunulur.

Anlaşma sağlanırsa tüm nakliye ve işçilik tarafımızca karşılanarak hurda alımı yerinden yapılmaktadır. Hassas hurdacı kantarında tartım yapılarak tüm hurdalar alınmaktadır. Paslanmaz hurdası değerli bir metaldir ve 1 kg bile kayıp olması sizlere büyük kayıplar olarak dönebilir. Bu konuya dikkat eden krom hurdası alan geri dönüşüm firmaları ile çalışmanızı tavsiye ederiz.

Krom Üretiminde 1 Numara İstanbul

İstanbul ülkemizde sanayileşmenin en fazla olduğu ilimizdir. Buna doğru orantılı olarak da üretim bazında bakıldığında ülkede yapılan krom malzeme üretiminin %50’ den fazlası İstanbul da gerçekleşir. İlçe bazında bakacak olursak üretimin yapıldığı başlıca ilçeler ise şunlardır:

Tuzla hurda krom
Pendik hurda paslanmaz
Beylikdüzü krom fiyatları
Kartal paslanmaz hurdası alanlar

Üretim sonucunda arta kalan hurdalar ise yine doğrudan hurdaya kazandırılır. Krom malzeme üretiminde çoğunlukla levha krom kullanılır. Levha kromlardan üretim sırasında minimum %10 civarında kayıp önlenemez.

Gıda Sektöründe Hurda Krom

Krom metali paslanmayan özelliğe sahiptir. Bu özellik kromu demir gibi metallerden ayırır. Özellikle gıda sektörü üretim fabrikalarının vazgeçilmezidir. Neredeyse tüm restoran ve gıda işletmelerinde krom araç ve gereçler kullanılır. Bu krom ürünler paslanmasalar bile bir süre sonra eğilme ve bükülme gibi sorunlardan dolayı ömürlerini tamamlar. Sonrasında geri dönüşüm firmalarına satılır.

Hurda krom tava, kazan
Krom hurdası tezgah
Krom hurdası dolaplar
Krom döner ocağı
Krom doğalgazlı tüplü ocak
Krom semaver

Bu ürünler krom ile üretilen endüstriyel ürünlerin sadece bir kısmıdır. Dükkanınız tadilata girmiş ise, kapatıyorsanız veya taşınma işlemi yapıyor ve krom mutfak malzemesi alan hurdacı arıyorsanız bizi arayabilirsiniz.

Paslanmaz Krom Talaşı

Krom gıda üretiminde ve nakliyesinde vaz geçilmezdir. Her insan hayatında en az 1 kez olsun süt tanklarını görmüştür. Süt tankları hep gri renkte olurlar. Bu tankların tamamı krom metalinden üretilmektedir. Krom metali hiçbir şekilde gıda zehirlemesi yapmaz.

Elinizde bulunan krom tank hurdaları satmak ve kar elde etmek istiyorsanız krom alan hurdacı ile iletişime geçmeniz yeterli. Krom tanklar sadece süt tankları olarak değil su ve mazot tankı olarak da kullanılabilir. Hepimizin bildiği üzere plastik dayanıksız ve zararlı bir malzemedir. Krom tanklar ise plastiklere oranla daha sağlam ve sağlıklıdır.

Kalitelerine Göre Krom Paslanmaz Fiyatları

Farklı kalitelerde krom paslanmaz hurdaları alınır. Bu kalite fiyatları sürekli güncellenmesi nedeni ile eğer güncel fiyatlar istiyorsanız bizi aramanız gerekiyor. Bu paslanmaz krom kaliteleri tablosu şu şeklidedir.

430 paslanmaz

201 paslanmaz

304 paslanmaz

316 paslanmaz

310 paslanmaz

202 paslanmaz

 

Tüm bu kalite krom hurdaları arasında fiyat farkı bulunur. Hiçbirinin fiyatı birbiri ile aynı değildir. Fiyat konusunda krom geri dönüşümü yapanlardan bilgi almanız gerekir.

Ayırma ve Ayıklama İşlemleri

Krom hurdasının pahalı bir metal olduğuna değinmiştik. Müşterilerimiz bizlere krom karışık hurdası satabilirler. Alım sırasında biz gerekli hesaplamaları yaparak hurdanın tam değerini veriyoruz. Bizim hurda üzerinde yapmamız gereken işlemler de bulunmaktadır.

Bunların başında krom hurdasını diğer metal hurdalardan ayırmak geliyor. Eğer biz hurdacı olarak aldığımız hurdaları ayrım yapmadan satarsak kar elde etmemiz mümkün değildir. Eğer düşük kar yaparsak bu duru paslanmaz hurda fiyatları üzerine de etki eder ve müşterilerimiz düşük karlar elde eder.

Tüm ayrım çalışmalarını yaparak İstanbul krom hurdası alan yerler ve bireysel müşterilerden de hurda alımları yapmaktayız. Bizimle hurda krom satışından memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın