>

İkinci El İnşaat Malzeme Alım Satım

İKİNCİ EL İNŞAAT MALZEMELERİ ALIM SATIM

İkinci el inşaat malzemesi alan firmamız her türlü inşat malzeme alımı yapmaktadır. Firmamız İstanbul genelinde ikinci el inşaat malzemeleri almaktadır. Sizde inşaat malzemesi satmak istiyorsanız hemen bizi arayıp bir resim göndermeniz yeterli.

ALDIĞIMIZ MALZEME ÇEŞİTLERİ

İkinci el Teleskop direkleri alımı

İkinci el iskele alımı

İkinci el inşaat demiri alımı

İkinci el sandeviç panel alımı

Su deposu alımı

Tank alımı

İkinci el profil alımı

İkinci el çit alımı

İkinci el yeşil çit alım

Demir direk alımı

Demir boru alımı

Firmamız her türlü ikinci el malzeme alımı adresten yapmaktadır.

Sizde ikinci el malzeme satmak istiyor ama satacak bir yer bulamıyorsanız hemen bizi arayıp fiyat alabilirsiniz. en güncel malzeme fiyatları ile her ilde tonajlı alım yapılmaktadır. Firmamız Türkiye genelinde ikinci el inşaat malzemesi alımı yapmaktadır. sizde bizden fiyat almadan malzeme satmayın.

İstanbul en yakın hurdacı firması olarak 24 saat ikinci el malzeme alımı yapan firmamız size 15 dakika kadar mesafede arayın adresinize gelip anlaşalım.

Sizde artık sıkılmadınız mı malzemelerin orada boş boş durmasından. Cebinizde paranız yok ama orada duran bir sürü işe yaramaz malzemeleriniz var işte size bir fırsat hem o fazlalıklardan kurtulup hemde para kazanmak istemez misiniz. Hemen en yakın hurdacı firmamızı arayıp resim atarak fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Firmamız size 24 saat ikinci el malzeme alım hizmeti sunmaktadır.

Hurda trapez sac var ama satmak için yer mi arıyorsunuz biz alıyoruz size en iyi fiyat vede kapıda ödeme garantisi sunuyor ayrıca malzeme işçiliği ve taşıma işlemini de biz yapıyoruz. Hemen bize resim gönderin ve fiyat teklifi isteyin.

Bahçe çitleriniz hurdaya vermeyin çünkü biz alıyoruz. Sizde kullanılmayan çit ve yeşil çitleriniz hemen değerlendirin işte size bir fırsat. İstanbul’da her adresten ikinci el malzeme alımı yapan en yakın hurdacı firmamız bir telefonla adresiniz de.

Firmamız 300 kilo altı malze için adrese araç gönderemiyor. Sizde 300 kilo yukarı ikinci el malzeme satmak için hemen bizi arayın..

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın