İstanbul hurdacı

Hurdacı, her çeşit hurda alımı ve satımı yapılmaktadır.

İstanbul hurdacı

Mart 1, 2020 Hurdacılık 0

İstanbul hurdacı olarak en büyük hurdacı hizmeti veren ve de Tonajlı alımlar için şehir dışına çıkan hurdacı firmamız size 7/24 hizmet garantisi sunmaktadır.

Demir hurdası

Her türlü metal, sac, kalvaniz , teneke, demir, DKP, döküm vb. bir çok demir cinsini ayrık yapılarak uzman kadromuz eşliğinde hazır hale getirilir.

Demirin Oluşumu

Simgesi Fe, atom sayısı 26, atom ağırlığı 55.847, yoğunluğu 7.8 olan, 1510 santigrat derecede eriyen, mavimtırak esmer renkte, sanayide çelik, döküm ve alaşımlar durumunda kullanılan element.

Kentsel Dönüşüm Hurdacı

İstanbul hurdacı her ilçelerine bir telefonla araçlarımız yola çıkmaktadır. Ayrıca hurda karşılığın da bina yıkımı yapılır. Kentsel dönüşüme giren binalar, apartmanlar ve konutların yıkımı, moloz alımı, bina sökümü yapılmaktadır.

Fabrika Hurdacı

Fabrikalar ile yapılan anlaşma ve sözleşme kurallarının dışına çıkmamak şartıyla sözleşmede yazan tüm kurallara uzman kadromuz ve şirketimiz yükümlülük koşullarını yerine daima getirecektir. Fabrikalara sistem kasa konteyner bırakılarak gerek günlük gerek ise haftalık veya aylık dolusu alınıp boşu bırakılmaktadır.

İnşaat Hurdacı

İnşaat firmalarıyla yapılan anlaşma ve sözleşme gereği iş güvenliğine uymak şartıyla sistem kasa konteyner bırakarak dağınıklığı önler ve is güvenliğini daha iyi hale getirmekteyiz. Her türlü inşaat malzemelerini hurdası geri dönüşüme hurda olmayanları da tekrar düzenlenip satışa sunulmaktadır. İskele hurdası gibi hurdaları tekrar uzmanlar kontrolünden geçince satışa hazır hale gelmektedir. Uzman kadromuz daima emrinizdedir .

İstanbul hurdacı Profil Hurdası alımı

Her ölçü ve ebatlarda profil hurdası alınır. İstanbul içi ve diğer illere belirli bir tonajda alım yapılmaktadır. Her türlü profilin geri dönüşüme gitmesinde sizin yardımınızı istiyoruz arayın gelip kapınızdan alalım.

Tartım İşlemi

Belediye kontrolü altında ve de hiçbir oynama olamayan kararımız elektronik tartı. İstanbul’un Asya ve Avrupa yakasında anlaşmalı belediye tartım bulunmaktadır. Artık malzemeleriniz bizimle daha güvende biz rahatız peki ya siz ?

Kaç çeşit nakliye aracımız bulunur

Sistem kasa kargo, sistem kasa tır, sistem kasa kamyonet ve binek araçlarımızla daima size hurdacı hizmeti vermeye hazırız. Peki ya siz hazırmısınız ?

Verdiğimiz hizmetler ve hizmet türleri

Hurda Alımı

Kısaca firmamız 

24 saat hurda alım hizmeti ile size en iyi hurda hizmetleri vermek için 7/24  adresten hurda alım hizmeti vermektedir.

  1. İstanbul hurdacı olan firmamız size İstanbul’da ki En Yakın Hurdacıyı yönlendiriyor. İstanbul hurdacı olarak İstanbul genelinden hurda alımı yapmaktayız. Firmamız geri dönüşüm sektörünün başladığı ilk yıllardan bu yana İstanbul’da siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. İstanbul’un tüm semt ve ilçelerinde hurda demir, bakır hurdası, krom hurdası, hurda sarı, kurşun hurdası, çinko hurdası vb. hurdaların alımını yapmaktadır. Ayrıca firmamız bina yıkım, söküm işleri, fabrika yıkım söküm işleri de yapmaktadır. İstanbul hurdacı firması olarak tüm hurda alımı işlemleri ve bina yıkım işleri için belgelerimiz mevcuttur. Tüm ekibimiz alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. İstanbul genelinde her adresten hurda alımı yapmaktayız. Hurdaları değerinde satmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Hurdacı dendiği zaman akla gelen ilk firmalardan olan firmamız gün geçtikçe kendini yeniliyor ve modern teknolojiye uyum sağlıyor. Firmamızın ilk kurulmasından bugüne kadar en önemli ilkelerinden olan müşteri memnuniyeti hala en temel öncülüğümüzdür. Siz değerli müşterilerimize İstanbul hurdacı firması olarak yüksek kalitede ve pratik hurdacılık hizmetleri vermekteyiz.

İstanbul'da Hurda Alımı
İstanbul’da Hurda Alımı

İstanbul’da Hurda Alımı

İstanbul’da hurda alımı yaparken en temel önceliğimiz müşterilerimize yüksek kalitede hizmet sunabilmek ve böylelikle müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır. Hurdalar için firmamız ile iletişime geçtiğiniz vakitte firma yetkilimiz sizden hurdaların hakkında bilgi isteyecektir. Hurdaları cins, bulunduğu bölge ve tonajına göre uzman ekiplerimiz fiyat analizi yapmaktadırlar. Fiyat analizinin telefonda yapılamaması gibi durumlarda hurda fiyat analizi ekibimiz hurdalar ve sizin bulunduğunuz bölgeye gelip yerinde analiz yapmaktadırlar. Tüm bu analiz işlemleri ücretsiz olup firmamızın siz değerli müşterilerimize sunduğu bir ayrıcalıktır. Fiyat konusunda firmamız ile anlaşmaya vardığınız durumlarda firmamız hurdalar anında almak için hurda nakil araçlarımızı ve hurda yükleme ekibimizi size yönlendirmektedir. Tüm bu işlemler sırasında siz değerli müşterilerimiz hiçbir işleme müdahil olmuyor. Tüm işlemler firma elemanları tarafından gerçekleştiriliyor. Hurdalar hurda nakil araçlarımıza yüklendikten sonra bulunduğunuz bölgede hassas dijital araç kantarı var ise orada tartıma sokuluyor. Eğer bulunduğunuz bölgede hassas elektronik araç kantarı yoksa da araçlarımız firmamızın hurda toplama merkezlerinde bulunan hassas elektronik araç kantarlarında tartılıyor. Tartım işlemlerinden sonra ödemelerimiz anında nakit olarak elden yapılmaktadır. Sitemizde yer alan iletişim numaralarından bizimle iletişime geçip hizmetlerimizden sizler de faydalanabilirsiniz.

Hurdacı sektöründe en önemli işleri ve her zaman kendine güveni tam olan en yakın hurdacı firmamız 24 hurda hizmeti ile size her ilde hurda alım hizmeti vermektedir.  24  saat açık hurdacı arıyor ve adresten hurda satmak istiyorsanız hemen bizi arayıp kapınıza araç isteyebilirsiniz. İstanbul da her il ve mahalle sokak ayrım yapmadan size 15 dakikada kapınıza gelme garantisi veriyor güvenli hurda satmak için hemen bizi arayın. Sizde hurda satmak için güvenilir hurdacı arıyorsanız en yakın hurdacı firmamıza başvurun. Hurda satmadan önce bizden fiyat alın en yüksek hurda fiyat garantisi sunuyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın