Kablo Hurdası ve Hurda Kablo Alımı

Hurdacı, her çeşit hurda alımı ve satımı yapılmaktadır.

Kablo Hurdası ve Hurda Kablo Alımı

Mayıs 8, 2020 Hurda 0
Kablo Hurdası

 Kablo Hurda Fiyatları

Hurda kablo fiyatları  genellikle her hangi bir arıza sonucu yanmış veya yıpranmış olmaları sebebiyle bir süre sonra kullanılamaz hale gelmektedir.

Bu kabloların içindeki iletken metal genellikle bakır veya alüminyumdan oluşmaktadır.

İş yeri, fabrika gibi yerlerde yapılan tesisat yenilemesi sonucunda ortaya çıkan eski kablolarda artık hurda kablo haline gelmiş olur. Kablo içerik bakımından plastik ve bakır tellerden meydana gelmiştir.Özellikle yalıtım, elektrik, izolasyon gibi alanlarda kullanılmakta ve hurdası fazlasıyla çıkmaktadır.

Kablo hurdaları yoğun miktarlarda bakır içerdiği için geri dönüşüm sektöründe önemi çok büyüktür.Buna ilave yine aynı şekilde kablo plastik içerdiği için geri dönüşüm sürecinde önemlidir.

İstanbul’da hizmet veren En Yakın Hurdacı firması olarak bizler de her türlü kablo hurdası ve hurda kablo alımı yapmaktayız.

Firmalarımız hurda kablonuzu alırken önce analizini yapmakta ve bu analizler sonucu fiyat belirlemesi yapmaktadır.

Geri dönüşüm sektörü için önemli malzemeler içeren hurda kabloların geri dönüşüme yeniden kazandırılması ülke ekonomisi için büyük önem taşımaktadır.

Hurda Kablo Alımı
Hurda Kablo Alımı

Kablo hurdası ve hurda Hurda Kablo Alımı

Kablo Hurdası En Yakın Hurdacı firması olarak İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinden hurda kablo alımı yapmaktayız. Firmamız günün her saatinde hizmet vermektedir.

Hurda kablolarınız uzman ekibimizce önce analiz edilmektedir.Tüm hurda alımlarında olduğu gibi kablo hurdaları ve hurda kablo alımı işlemlerinde de ödemelerimiz anında nakit olarak yapılmaktadır.

Firmamız siz değerli müşterilerimizden topladığı bu hurda kabloları belirli miktarlara geldiği zaman kablo kırım atölyelerinde kırmaktadır.

Böylelikle kablo hurdacısı plastiği ve içerisindeki bakır ayrışmaktadır. Daha sonra bu ayrışan hurda plastik ve hurda bakırlar geri dönüşüme kazandırılmak için fabrikalara gönderilmektedir.

Kablo hurdaları ve hurda kablo alımı işlemlerinde yapılacak olan tüm işçilik firmamıza aittir. Siz değerli müşterilerimizin yapması gereken tek şey hurda kablolarınız için firmamızla iletişime geçmektir.

Hurda kablo fiyatı belirlemesi yaparken öncelikle yapılan analiz sonuçlarına bakan firmamız o an ki hurda borsası değerlerine de bakıp fiyatlandırmayı öyle yapmaktadır.

Firmamız işyerleriniz, atölyeleriniz ve fabrikalarınızdan hurda kablo alımı yapmaktadır. Sizler de kablo hurdası ve hurda kablolarınızı geri dönüşüme firmamız aracılığı ile kazandırabilirsiniz.

Böylelikle hem kendinize bir gelir sağlamış hem de ülke ekonomisine katkı da bulunmuş olursunuz. Sizde kablo hurdası satmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

KABLO HURDA FİYATLARI 

Hurda Kablo Fiyatları

Hurda Karışık Kablo9,30 TL/Kg
Hurda Antigron Kablo8,250 TL/Kg
Hurda Tek Damar Kalın İç Tesisat Kablosu25,00 TL/Kg
Hurda Yer Altı Enerji Kablosu17,00 TL/Kg
%30 Oranda Bakır Kablo9,00 TL/Kg
%40 Oranda Bakır Kablo9,70 TL/Kg
%50 Oranda Bakır Kablo15,50 TL/Kg
Hurda Fare Yemez Kablo17,00 TL/Kg

GÜNCEL KABLO HURDA FİYATLARI

Güncel hurda kablo fiyatları günlük değil haftalık güncellenir sizde güncel kablo fiyatları veya 2020 kablo fiyatları için bizi arayın.

Firmamız fiyatlarını her zaman borsa tarafından belirlemektedir.sizde borsa fiyatları ile ayrıca kablo analiz oranı ile kablo satmak istemez misiniz.

Artık hurda kablo satmak için yeni bir yöntem bulan firmamız kablo bakır analizi ile satmak için bir yöntem geliştirdi. Sizlerde hurda kabloyu analize göre satmak istemez misiniz. Kablo analizi ise teknolojik makineler tarafından yapılmaktadır. Bu makineler her zaman kablo bakır oranını hesaplar ve bizde çıkan analizde bakır fiyatı ödüyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın