>

Kadıköy Hurdacı Ve Hurdacı Firması

Kadıköy Hurdacı 

Kadıköy Hurdacı semti İstanbul da bulunup ve İstanbul’un en gözde semtidir. Geri dönüşüm sektörünün yoğun yaşandığı semtlerden olan Kadıköy bölgesinde her türlü hurda alımı yapmaktadır. 

Kadıköy  hurdacı olarak bizler de uzun zamandan beridir hizmet vermekteyiz. Kadıköy semtinde gerek hurda alımı gerek bina yıkım söküm işleri yapan firmamız uzman kadrosu ve hurdacılık sektöründe gerekli tüm ekipmanları ile siz değerli müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir.

Bölge de günümüzde daha modern bir semt yapmak amacıyla başlatılan kentsel dönüşüm süreci ile yoğun bir bina yıkım söküm işleri olmaya başladı. Bizler de Kadıköy hurdacı olarak tüm bu süreçte siz müşterilerimize memnuniyet vermek amacıyla işlemlerimizi titizlikle yapmaktayız.

Bina yıkım söküm işlemleri için firmamızın ayrı bir yıkım ekibi mevcuttur. Bu yıkım ekibi yıkım işlemleri öncesinde binanızı kontrol ve incelemek amacıyla önceden görüyor. Gerekli tüm incelemeler yapıldıktan sonra çevre de gerekli tüm önlemler alınıyor.

Yıkım işlemleri tüm bu işlemler yapıldıktan sonra başlıyor. Kadıköy hurdacı olarak hurda alımı işlemlerinde önceliğimiz her zaman çevre güvenliği ve müşteri memnuniyeti olmuştur. 

Kadıköy’de Hurda Alımı

Kadıköy bölgesinde hurda alımı işlemleri için size en yakın olan firma Kadıköy hurdacı olarak biz varız. Firmamız Kadıköy bölgesinde her türlü hurdacılık hizmetlerini vermektedir.

Tüm hurda alımı işlemleriniz için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamız hurda çeşidi ve miktarına göre uzman ekiplerden ve hurda borsasından yardım alarak size en yüksek fiyatı çıkarmaktadır.

Firmamız ayrıca demir hurdası, alüminyum hurdası, bakır hurdası, sarı hurdası, çinko hurdası, kurşun hurdası vb. tüm hurda çeşitlerini adresinizden almaktadır.

Kadıköy hurdacı olarak tüm hurda alımı işlemlerinde ödemelerimiz nakit olarak elden yapılmaktadır. Hurdaları hassas dijital kantarlar tarafından tartılmak tadır.

Kadıköy bölgesinde bulunan şantiye, fabrika ve atölyelerin hurdalarını biriktirmek için firmamız tarafından kasa bırakılmaktadır. Bırakılan bu kasalar dolduğu zaman

Kadıköy hurdacı olarak araçlarımız gelip kasaları almaktadır. Bu hizmetimizin temel amacı hem hurda alımı işlemlerini kolaylaştırmak hem de firmanız da ki personelinizin vaktinden çalmamaktır.

Kısacası size daha hızlı ve daha kaliteli hizmet verebilmektir. Tüm hurdacılık işlemleriniz ve hurda alımı için firmamızın en yakın hurdacı sitesindeki numaralardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın