>

Levent Hurdacı Hurda Alımı

LEVENT HURDACI

İstanbul 4’üncü Levent’de hurdacı firması olan şirketimiz Levent’in tüm sokak ve caddelerinde hizmet yürütmektedir. 7/24 Açık olan En yakin hurdaci adlı firmamız size daima hurdacı hizmetine hazır halde beklemektedir.

Aldığımız Hurda Çeşitleri:

Demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, çinko hurdası, krom hurdası, kurşun hurdası plastik hurdası, raf hurdası, kablo hurdası, inşaat hurdaları, fabrika atıkları, kafe bar ve restorant malzemeleri değerinde alınır.

Verdiğimiz Hizmetler:

Cafe, bar, restoran, villa, plaza, sökümü ve ikinci el malzemeleri alımı, fabrika ve inşaat malzemeleri alımı, fabrika atıkları vb.. birçok hizmet ayrıca oksijen kesim ile çatı ve istemeyen demirlerden kurtulabilirsiniz tek yapmanız gereken bizi aramak.

Çalışma Şartları ve hizmet şartları

724 açık olan dükkanımız vede daima hazır kadromuz ile kapınıza kadar geliyor ve malzemeleri hazır hale getirip yüklenmesini kendimiz yapıyoruz ayrıca tasima isi bize ait vede ödeme nakit olarak kantarda tartım bitince yapı yapılıyor. En yakin hirdaci 05349673466

Hizmet Verdiğimiz bölgeler

Etiler Hurdacı

Bebek Hurdacı

Akatlar Hurdacı

Beşiktaş Hurdacı

Levent Hurdacı

Ümraniye Hurdacı

Kadıköy Hurdacı

Üsküdar Hurdacı

Maltepe Hurdacı

Avcılar Hurdacı

Esenyurt hurdacı

Beylikdüzü Hurdacı

Çağlayan hurdacı

Levent Hurdacı olarak firmamız en büyük geri dönüşüm firmasıdır. İstanbul’da geri dönüşüm firması denilince akla gelen tek firma olan en yakın hurdacı firmamız kapınıza kadar gelerek size Hurdacı hizmeti vermektedir. Levent’de her türlü hurda alımı yapmaktadır.

Levent Hurdacı hizmeti veren firmamız her türlü hurda alımı adresten yapılır nakit ödeme seçeneği ile hurdacılık ta çağ atlamış bir hurdacı firmasıyız. Firmamız borsa üzerinden en güncel alüminyum hurda fiyatlarını tüm İstanbul ve çevre illere güncel fiyat üzerinden alım yapmaktadır. Sizde hurdalarınız için tek yapmanız gereken uzman ekibimiz ile irtibata geçin. En güncel hurda fiyatları ile hurda sektöründe yerimiz her zmn iyi bir konumdadır. Cefe restoran malzemeleri ikinci el malzeme alımı yapmaktadır.

Her türlü hurda hurda raf alanı depo boşaltımı firmamız tarafından ücretsiz yapılır. Sizde hurdacı hizmeti almak için irtibat numaranız 05349673466

Mecidiyeköy hurda ve maden alımı yapan en yakın hurdacı daima 7/24 hurda alımı yapmaktadır. Bir telefonla artık kapınıza kadar geliyoruz arayın yeterlidir.

https://enyakinhurdaci.com/

Mecidiyeköy hurdacı

hurda sektöründe önemli bir yer almaktadır. Hurdacılık mecidiyeköy de çok yaygın bir meslektir vede insanlar hurdacılara çok anlayışlı davranmaktır. Firmamız en yakin Hurdacı olarak mecidiyeköy cadde, mahalle ve sokaklarına adresten hurda alımı yapmaktadır. Firmamız borsa üzerinden en güncel hurda fiyatları ile her gün fiyatlarını yanilemektedir. Mecidiyeköy hurdacı daima her türlü hurda alımı yapmaktadır.

°Aldığımız Hurda Çeşitleri

°Demir hurda alımı

Demir hurdası genellikle hammadesi ucuz olduğu için çok bulunan hurda cinsidir. Örneğin yangın merdiveni hurdası, çelik çatı sökümü, demir kapı hurdası, asansör hurdası, restoran malzemeleri ikinci el, vb.. Bir çok demir hurdası alımı yapılır.

Alüminyum hurdası alımı

Mecidiyeköy hurdacılar her türlü alimin hurda alımı yapmaktadır. Hurda alüminyum artık çeşitler ayrılarak her çeşitlerin fiyatı ayrı olarak fiyatlandırılır. Renkli alüminyum hurdası her zaman çok bulunan bir alüminyum dur üzerinde boya olan her alüminyum renkli olarak bilinir.

Krom hurdası alımı

Mecidiyeköy hurdacısı krom hurdası alımı yapmaktadır. Her türlü hurda krom değerinde nakit alınır. Krom tezgahlar, krom davlun bazlar, krom restoran malzemeleri alınır.

Kurşun hurdası alımı

Mecidiyeköy hurdacısı her türlü kurşun hurdası alımı yapmaktadır. Kurşun hurdası genellikle cami ve hastane kapılarında daha sık bulunur.

Çinko hurda alımı

Mecidiyeköy hurdacılar çinko hurdası alımı yapmaktadır. Firmamız borsa üzerinden en güncel hurda fiyatları ile çinko alımı yapmaktadır.

Sarı hurdası alımı

Mecidiyeköy hurdacılar sarı hurdası alımı yapmaktadır. Hurda sarı genellikle musluk olarak ve su saatleri hurdası olarak bilinir. Ancak bir surü malzeme sarıdan yapılır fabrika atıkları ve sarı talaşı en iyi fiyatlar ile alımı yapmaktadır.

7/24 Mecidiyeköy hurdacı firmamız açıktır adreste hurda alımı yapmaktadır. İletişim numarası için bu telefonu 05349673466

Mecidiyeköy caddesi Hurdacı hizmetlerimiz

°Büyükdere caddesi Hurdacı

° Dereboyu caddesi Hurdacı

°Gülbahar caddesi Hurdacı

°Mecidiyeköy yolu caddesi Hurdacı

°Selahattin pınar caddesi Hurdacı 

Bizden fiyat almadan hurda satmayın. İletişim numarası 05349673466

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın