>

Pendik Hurdacı ve Hurda Alımı

Pendik bölgesi İstanbul Anadolu yakasında bulunan hurdacılık sektörünün de yoğun olduğu bir ilçedir. Bizler de Pendik hurdacı olarak uzun zamandan beri bölgede hizmet vermekteyiz. En yakın hurdacı olan hurdacı firması olarak bölgede size en yakın hurdacı firmasıyız.  Pendik bölgesinde günün her saatinde hurda alımı işlemi yapmaktayız.

Sizler de Pendik bölgesinde hurdaların değerlendirmek istiyorsanız firmamız yüksek fiyat garantisi ve nakit ödeme garantisi vermektedir. Pendik hurdacı olan firmamız hurdaları kapınızdan alıp hassas kantar ve tartı ile tartım yaparak hurda alımı işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Pendik bölgesinde en yakın hurdacı denildiğinde akla gelen tek firma olan firmamız Pendik bölgesinde fabrikalar, iş yerlerinizden ve atölyelerin hurda alımı yapmaktadır.

Firmamız ayrıca Pendik bölgesinde bina yıkımı, bina sökümü, çatı sökümü işleri de yapmaktadır. Uzman ekibimizle her türlü bina yıkım, söküm işlerinizi yapmaktayız. Ayrıca hurda demir, alüminyum hurdası, krom hurdası, bakır hurdası, sarı hurdası vb. tüm hurda çeşitlerini almaktayız. Hurda alımı işlemlerinde en temel önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir.

Pendik’de Hurda Alımı Yapan Firmalar

Pendik hurdacılık olarak firmamız hurda alımı işlemlerini günün her vaktinde hurda alımı konusunda tecrübeli ekipleriyle ve hurda nakil araçları ile yapmaktadır. Firmamızın hurda alımı ve hurda nakli için gerekli tüm resmi evrakları mevcuttur.

Hurdaların satışı için Pendik hurdacı olarak bizimle iletişime geçtiğinizde firma yetkilimiz sizden hurdaların hakkında bilgi alacaktır. Eğer firma yetkilimiz hurdalar hurda alımı işlemleri yapılmadan önce görülmesi gerektiğini düşünürse size bir ekip gönderecektir.

Bu ekip hurdaları bulunduğu bölgede çevre incelemesi ve hurda nakil için alanda nasıl çalışılabilir alanında incemeler yapacaktır. Bu incelemeler sonucunda firmamız hurdaların almak için gerekli tüm ekipmanları ile gelecektir. Pendik hurdacı olarak hurda alımı işlemlerinde önceliğimiz çevre düzenlemesi ve güvenliktir.

Ekiplerimiz çevre düzenlemesi ve güvenliği sağlamadan çalışmalarına başlamayacaklar. Siz müşterilerimizin de ekiplerimizin çalışmaları esnasında çalışma sahası dışarısında olmanız gerekmektedir. Pendik hurdacı olan firmamız tüm hurda alımı işlemlerinde ödemelerimiz anında nakit olarak elden veya sizin talebiniz doğrultusunda bankalar aracılığı ile yapılmaktadır. Sizler de firma hizmetlerimizden faydalanmak için sitemizdeki numaralar aracılığı ile bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın