>

Plastik Hurdası ve Hurda Plastik Alımı

Plastik hurdası 

Plastik hurdası Son zamanlarda ülkemizde plastik tüketiminde büyük oranda artış oldu.

Bu artışlar sonucunda maalesef ülkemiz genelinde ve İstanbul da plastik çöpler de büyük bir yığın olmaya başladı.

Plastiğin bilinçsiz bir şekilde kullanımı doğaya ve çevreye büyük zararlar veriyor.

Tüm bu zararların önüne geçebilmek ve doğamızı tekrardan eski haline dönüştürebilmek adına plastik alanında köklü adımlar atıldı. Ülkemizde artık plastik hurdası da geri dönüştürülebilir hale geldi.

Bunun için plastik kırım atölyeleri plastik eritim tesisleri gibi tesisler kuruldu.  Bizler de En Yakın Hurdacı Firması olarak İstanbul genelinde plastik hurdası ve hurda plastik alımı yapmaktayız.

En Yakın Hurdacı olarak topladığımız hurda plastikleri geri dönüşüm tesislerimizde tekrardan dönüştürüyoruz. Plastik hurdacısı olarak önceliğimiz doğaya katkıda bulunmak ve tüm plastik türlerini çöp yerine geri dönüştürmektir.

Her türlü plastiği alan En Yakın Hurdacı adlı firmamız bugün sizlere kapınıza kadar hizmet sunmaktadır. Kapınızdan alınan plastik cinsi hurdanızı ayrıştırarak ve kırım yaparak plastiğin kolayca geri dönüşmesini hazır hale getirir.

Toplanan plastiği fabrikaya gönderir ve plastiğin kolayca geri dönüşmesini sağlar. Plastik hurdacısı diye adlandırılmaktadır firmamız.

Hurda Plastik Alımı
Hurda Plastik Alımı

Hurda Plastik Çeşitleri ve Plastik Hurdası Alımı

Plastik hurdacısı olan firmamız bugün 2 milyon kişiye hizmet vermektedir. İstanbul içi ve diğer tüm illere hizmet veren En Yakın Hurdacı firmamız tüm araçlarla bir telefon kadar size yakın. İstanbul’da her türlü plastiğin plastik eritim, plastik kırım ve sulu kırım işi yapmaktadır.

Her türlü plastik varil, bidon, plastik palet, plastik kasa ve bunun gibi birçok plastik türünün eritim ve geri dönüşmesini sağlar.

Firmamız tüm plastik hurdası alımlarında size yüksek fiyat ve anında nakit ödeme garantisi vermektedir. Size bir telefon kadar yakın olan En Yakın Hurdacı adlı firmamızı sitemizde yer alan numaralardan arayarak hizmet alabilirsiniz.

Aldığımız plastik türleri aşağıdadır;

Polipropilen – Moblen, ABS, Polistiren – Kristal PS, Polistiren – Antisok PS, Naylon – Çuval, PVC, Antişok, Alketen, Granür, Naturel Yolluk, TPU, Akrilik, Elyaf, POLYEMİT, NAYLON ALTI, PBT, PVB, POM, DERLİN,  ALKETEN, NORYL, VALOX, POLİKARBON, HAMMADDE

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın