>

Raf Alan Hurdacı

İSTANBUL’DA RAF ALIMI

İstanbul raf hurdası ve ikinci el raf alan hurdacı olarak İstanbul’un her semtinde raf alımı yapılır. Büyük firmaların depolarından raf hurdası sökümü yapılır. Artık kullanılmayan raflariniz değerinde alımı yapılacaktır. En yakin hurdaci olarak İstanbul geneli yerinde ödeme ile raflarınızdan kurtulacaksınız. Firmamız size raf hurdası hizmeti vermektedir. Tonajı fark etmeyen ve ödemede sıkıntı yaşatmayan raf hurdalariniz  için artık bir telefon size yakınız.

Enyakinhurdaci.com/

Hangi Semtte Raf Alımı Yapılacaktır:

Tuzla raf alan hurdacılar, Ümraniye raf alan hurdacılar, Bağcılar raf alan hurdacılar, Beylikdüzü raf alan hurdacılar, Esenyurt raf alan hurdacılar, Hadımköy raf alan hurdacılar, İkitelli raf alan hurdacılar, Arnavutköy raf alan hurdacı, Gebze raf alan hurdacı, Silivri raf alan hurdacılar, Şişli raf alan hurdacılar, Beykoz raf alan hurdacılar, Üsküdar raf alan hurdacılar, Kadıköy raf alan hurdacılar, Bakırköy raf alan hurdacı, Çağlayan raf alan hurdacılar, Mecidiyeköy raf alan hurdacılar, Kıraç raf alan hurdacılar, Çatalca raf alan hurdacılar, Küçükçekmece de  raf alan hurdacılar, Büyükçekmece raf alan hurdacılar, Çorlu raf alan hurdacılar, Edirne raf alan hurdacılar vb.. bir çok yerde raf hurdası ve ikinci el raf alınır.

İkinci El Raf Alımı:

İstanbul genelinde ikinci el raf alımı yapan en yakın hurdaci adlı firmamız Ümraniye ve Avcılar’dan İstanbul’un her yerine araç göndermektedir. İkinci el raflar temiz olmak şartı ile ikinci ele temiz değilse hurdaya alımı yapılacaktır.

Raf Nasıl Alınır:

Her türlü raf alımı yapılacaktır ancak raflar ikici el ve hurda raf olarak ikiye ayrılır. HER TÜRLÜ hurda raf da kilo ile alınır. Fakat arasında fiyat farkı olur ancak hiçbir rafa fiyat vermemizi lütfen istemeyiz şirket kurallarına aykırıdır.

Nasıl Tartım Yapılır:

İstenilen her noktada tartım yapılır. Ancak bazı fabrikalarda tır kantarı olduğu için önce test edilir. Sonra her aracın önce boşu raf dolumu yapınca dolusu tartılır. İstanbul’un her yerinde bize ait ve anlaşmalı kantarlarımız olduğu için müşterinin güvenini kazandıktan sonra belirli noktalar da tartım yapılır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın