Sarı hurda fiyatları ve sarı hurdası

Hurdacı, her çeşit hurda alımı ve satımı yapılmaktadır.

Sarı hurda fiyatları ve sarı hurdası

Mayıs 8, 2020 Hurda 0
Sarı Hurdası

Hurda sarı fiyatları 

Sarı Hurda Araiş MS-7022,50 TL/Kg
Sarı Hurda Araiş MS-6422,60 TL/Kg
Sarı Hurda Çubuk Ucu Parça20,00 TL/Kg
Sarı Hurda MS-58 Çubuk Talaşı19,00 TL/Kg
Sarı Hurda Kırkambar Vana Musluk18,00 TL/Kg
Hurda Su Saati17,50 TL/Kg
Sarı Hurda Radyatör18,30 TL/Kg
Hurda Fosfor Bronz Araiş35,00 TL/Kg

Sarı hurda fiyatları ve sarı hurdası Pirinç, yani diğer adıyla sarı; bakır elementi ile çinko karıştırılarak elde edilen sarı renkteki alışımlardır.

Sarıda bulunabilen diğer elementlerden bahsetmek gerekirse, kalay, kurşun, nikel, mangan, demir, alüminyum, arsenik, antimon ve fosfordur. Mangan ihtiva eden bazı pirinçlere tunç da denilmektedir.

Aslında tunç (veya bronz) bakır-kalay alaşımıdır. Pirinç oldukça tok ve kolay işlenebilen bir malzemedir. Dövülebilirliği bakır muhtevasına bağlıdır. Bakırdaki çinko oranı arttıkça sarı sertleşir.

Mukavemeti artarken kolay işlenebilme özelliği de azalır, zorlaşır. % 55’ten az bakır içeren beyaz pirinçler, kolay işlenemez. Bunlar ancak toz haline getirilerek sert lehim işlemlerinde kullanılma sahası bulurlar.

Dövülebilir pirinçler ise genellikle % 62’sinin üzerinde bakır içeren ve soğuk olarak işlenebilen alfa pirinçleri ile daha az bakır ihtiva eden ve sıcak işlem gerektiren beta pirinçler. Alfa pirinçleri üstün soğuk işlem özelliklerine sahip olup cıvata, pim ve vida yapımında yaygın olarak kullanılır. En Yakın Hurdacı olarak firmamız tüm bu sarı hurdalarını geri dönüşüme kazandırmaktadır. Sarı hurdası alımlarında fiyatlandırmamız hurda borsası üzerinden yapılmaktadır.

Hurda Sarı AlımıHurda Sarı Alım
Hurda Sarı fiyatları 

En Yakın Hurdacı firması olarak İstanbul genelinde sarı hurdası ve hurda sarı alımı yapmaktayız. Sarı hurdası olarak bildiğimiz hurdanın bir diğer ismi de pirinç hurdasıdır.

Genellikle sarı pirinç hurdası musluklarda, avizelerde, civatalarda, kalorifer petek başlarında vb. birçok alanda kullanılır. Tüm adreslerden alım yapan firmamız yüksek fiyat ve anında nakit ödeme garantisi vermektedir. Sarı hurdası ve hurda sarılarınızı satmak için internet sitemizde yer alan numaralardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sarı hurdanızı satmak için bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde firma yetkilimiz size anına fiyat dönüşü yapacak ve fiyatta anlaştığımız takdirde ekibimiz bulunduğunuz bölgeye anında gelecektir.

Tüm hurda tartımlarında olduğu gibi sarı hurdası tartımı yaparken de hassas kantarlar kullanmaktayız. Firmamız sarı hurdalarını aracı olmadan doğrudan fabrikaya geri dönüşüme gönderdiği için diğer firmalara göre size her zaman daha yüksek fiyat verecektir. Sizler de yüksek fiyata hurdalarınızı satmak için bizimle iletişime geçip ve tüm hurdacılık hizmetlerimizden sizler de yararlanabilirsiniz.

Hurda su saatleri alımı yapan yerler olarak her zaman en güncel su saatleri alımı yapılır sizde su satti satmak için hemen bizi arayın. Su saati hurda fiyatları

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın