>

Silivri Hurdacı Ve Talaş Alan Yerler

Silivri hurdacı

Silivri hurdacı sektörünü yaygınlaştıran En Yakın Hurdacı adlı firmamız Silivri’de hurdacı hizmeti vermektedir. Silivri hurdacı olarak demir hurdası, alüminyum hurdası, bakır hurdası, çinko hurdası, kurşun hurdası, nikel hurdası, kablo hurdası, plastik hurdası, palet hurdası vb.. alımı yapmaktadır. Silivri’de hurdacı olarak her sokak ve caddelere hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda atık malzeme, fabrika sökümü, oksijen kesimi, fabrika yıkımı, bina yıkımı, bina sökümü gibi bir çok hizmeti de vermekteyiz.

Demir Hurdası Alımı


Demir hurdası alımı yapmakta olan En yakın hurdacı firmamız bugün Silivri’de 16 sene hizmet vermiştir vede her türlü metal ve demir çeşitleri alımı yapmakta.Bakır Hurdası Alımı

Her türlü bakırın alımını İstanbul Silivri’de yapmaktayız. Silivri’de hurdacı olarak klima bakırı, topraklama bakırı, külçe bakır, lama bakır gibi vb.. bir çok çeşitlerin alımı .

Alüminyum Hurdası Alımı

Silivri’de alüminyum hurda alımı yapan hurdacı olarak vede alüminyum hurda söküm kesim işlerinde bir numara olan En yakın hurdacı firmamız size daima hizmet vermektedir.

Kentsel Dönüşüm Hurdacı

Silivri hurdacı kentsel dönüşüme uğramış binaları ve fabrika yıkımlarını hurda karşılığı yapmaktadır. En iyi hizmet garantisi sunan En yakın hurdacı firmamız Silivri’de bir çok binaların yıkımını güvenli şekilde yapmıştır.

Çinko Hurda Alımı

Silivri Çinko alan hurdacı olarak çatı sökümünde kendi ekiplerimiz söküm yaparak çevre güvenliğini sağlayıp çinko hurda hizmetleri vermeye devam ediyor.

Kurşun Hurda Alımı

Silivri’de hurda kurşun alan hurdacı En yakın hurdacı firmasıdır. Genellikle cami ve eski tarihi bina tesisatlarında bulunan hurda kursunların sökümü bizim kendi firmamız tarafından yapılmaktadır ve de fiyatı günlük borsa güncellenmektedir.

Ödeme İşlemleri Ve Tartım İşlemi

Ödemelerimiz genellikle peşin olur ayrıca hassas kantarda tartım yapılır. Tartım işlemi bitince ödeme isteyen müşterilerimizin hesabına isterse o an nakit olarak elden ödeme yapılır ve fiş veya makbuz kesilir.

Firmamız 7/24 açıktır her yere araç gönderiyoruz vede bayram tatili bile firmamız hizmet vermeye devam ediyor. Sizde bize katılarak bu küçük ailemizin bir parçası olarak arayabilirsiniz. en yakın hurdacı 05349673466

Hurda alan yerler 

  1. İstanbul Silivri bina yıkan hurdacı size en iyi hurda fiyatlarını sunmaktadır. Firmamız 24 saat hurda alım hizmeti ile size hizmet sağlamaktadır. Sizde hurda satmak için artık beklenmeyecek ve kapıdan hurda satabilirsiniz. Artık en yakın hurdacı size 15 dakika mesafede sizde en iyi hurda fiyatları için hemen bizimle iletişime geçin.

Silivri ikinci el pvc kapı pencere alan yerler olarak 24 saat ikinci el malzeme alımı yapılır. 

Çatı söken hurdacı ve çatı kesen hurdacı firması olarak her türlü çatı ve çelik konstrüksiyon yıkımı ve kesimi yapılır. Sizde hurda yıkım işleri için bizden teklif alın.

Not: BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARINIZI satmayın. En yüksek hurda fiyatları ile hurda sektöründe bir numaraya ulaşan firmamız artık bir telefon kadar size en yakin hurdaci olarak size hizmet vermektedir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın