>

Üsküdar Hurdacı ve hurda

Üsküdar Hurdacılar

İstanbul hurdacı olarak İstanbul’daki her türlü hurda alımı yapmaktadır. Üsküdar Hurdacı firmamız 24 saat hizmet vermektedir. 05349673466

Aldığımız Hurda Çeşitleri

Aliminyum hurdacısı olan firmamız borsa üzerinden en güncel alüminyum hurda fiyatlarını tüm İstanbul ve çevre illere güncel fiyat üzerinden alım yapmaktadır.

Bakır Hurdacısı olan firmamız her türlü hurda bakır alımı ve tonajlı bakır alımı yapmaktadır.

Hurda sektöründe yerimiz her zaman iyi bir konumda olmak şartı ile Üsküdar hurdacısı olarak her türlü hurda alımı yapmaktadır.

Firma hizmetlerimiz

Geçmişten günümüze kadar gelen hurda sektörü İstanbul’da daha yaygındır. Ancak Üsküdar hurdacılar bilindiği üzere çok tutulan ve en büyük Hurdacı olarak adlandırılır. Firmamız her türlü hizmet verdiği için büyük şirketler ve fabrikalar firmamız dan yararlanmaktadır. Hurdacılık artık en yakin hurdaci İstanbul adlı şirketimiz sayesinde çevreye ve insanlara hurdacılığı artık çok iyi yansımıştır.

Farmamız fabrika sökümü, fabrika yıkımı, bina yıkımı, bina sökümü, kalorifer kazanı hurdası, soğuk hava deposu sökümü, restoran malzemeleri alımı, hammadde hurdası alımı, hurda moblen alımı, plastik hurdası alımı, jeneratör kablo alımı, yanmış fabrika malzemesi alımı, profil hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, kurşun hurdası, çinko hurdası, krom hurdası, sarı hurdası, kablo hurdası, yangın merdiveni hurdası alımı vb..Bir çok hurda çeşitleri alınır. İstanbul hurdacı artık Üsküdar hurdacısı olmaya karar verdi. Bir çok hurda hizmeti artık yoğun istek üzerine Üsküdar’a hizmete açılmıştır.

Firmamız borsa üzerinden en güncel hurda fiyatları ile hurda sektöründe bir numaraya ulaşan firmamız artık bir telefon kadar size en yakin hurdaci olarak Üsküdar da hizmet vermektedir. 1998 yılında hizmete açılmıştır son derece işine sahip çıkan uzman kadrosu gülen yüzü ve en yeni sistem kasa aracların ile Hurdacılıkta çağ atlamış bir hurdacı firmasıyız.

Araçlarımız 24 saat sizden gelecek bir telefon için hazır halde beklemektedir. Tartım işlemi taşıma ve nakliye işlemi ve yükleme işlemi firmamıza aittir.

Sizde bir telefon ile hurdalarınız dan ve de kötü görüntülerden bizi arayarak kurtulabilirsiniz. Üsküdar Hurdacı telefonu 05349673466

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın