>

Yıkım yapan yerler

Yıkım yapan yerler İstanbul’da Hurdacı

İstanbul’da hurda alımı yapan firmamız. İstanbul geneline hizmet vermektedir. Her türlü hurda çeşidi alımı yapan firmamız yerinde değerlendirme, nakit ödeme ve yerinde tartım yapmaktadır.

Aldığımız Huda Türleri Ve rHizmetlerimiz

Demir hurdası alımı

Her türlü demir hurdası İstanbul genelinde hurda alımı yapılır. İstanbul hurdacı olarak her yere araç gönderimi yapılır. Her türlü demir ve metal cinsi yerinde analizler sonucu gerek tır ile gerek küçük araçlarımız ile taşıması sağlanır. Demirin durumuna göre oksijen kesimi ile kesim yapılarak hazır hale gelir.

Bakir Hurdası alımı

Tonajlı Bakır hurdası alımı İstanbul ve çevre iller genelinde yapılır. Her bakir önce analiz yapılır daha sonra fiyat anlaşma sonrasında yükleme yapılarak ödeme yapılır.

Alüminyum Hurda Alımı

Her türlü alüminyum hurda alımı yapılır. İstanbul geneli hizmet veren firmamız size en yakın hurdacı hizmeti vermektedir. İstanbul genelinde araç göndererek adresten hurda alüminyum alımı yapan firmamız yerinde ödeme imkanı sunmaktadır ve tonajda sıkıntı yoktur.

Kurşun Hurdası Alımı

İstanbul kurşun hurdacı olarak İstanbul geneline hurdacı hizmeti verilmektedir. Her türlü kurşun ve atık kurşun alımı yerinde tartım ve nakit ödeme imkanı ile tonajlı alım dahi yapılmaktadır.

Makine Hurdası Alımı

Makine hurda alımı yapan firmamız her türlü makine hurdası almaktadır. İstanbul genelinde makine hurdası alan En yakın hurdacı firmamız her yere vinçler ile büyük araçlar göndermektedir.

Fabrika Ve Bina Sökümü

Fabrika sökümü yapan hurdacı olarak tüm İstanbul ve çevre illere hizmet verilmektedir. Her türlü ekip ve teşkilatımız ile size en iyi hizmeti vermekten onur duyarız. Yıkım yapan yerler ve fabrikada çıkan her türlü malzeme değerinde alımı yapılır ve işçiliği bize aittir.

Firma Hakkında Kısa Bir Bilgilendirme

İstanbul’da en iyi hurdacı garantisi veren firmamız her hurda hizmeti veriyor. Oksijen kesim, fabrika yıkımı ve sökümü, bina yıkımı ve sökümü, makine hurdası, krom hurdası, maden hurdası ve metal hurdası gibi malzemelerin alımı yapılmaktadır. İstanbul hurdacı olarak size en iyi şekilde hizmet vereceğimiz den emin olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın