En yakın hurdacı, hurdacılık, hurdacı

Hurdacı, her çeşit hurda alımı ve satımı yapılmaktadır.

QEn Yakin Hurdaci Hurda Alımı Hurdacılık ve hurda metal alımında en yakın hurdacı olarak çalışıyoruz.

Hurdacı 

Hurdacı olarak 24 saat hurda alımı adresten yapmaktadır. Sizde her türlü hurda satmak için bizi arayın. En yakın hurdacı olarak güncel hurda fiyatları ile hurda alımı yapılır. Günlük hayatta kullandığımız ve bir süre sonra bozulan, kullanım ömrü dolan cihazlarımız, eşyalarımızdan kurtulmak için çöpe atma eylemini tercih edebiliriz. Ancak bu durum bazı eşyaların çöpe atılması söz konusu olduğunda birçok yönden zararlı olmaktadır. Bunun nedeni ise hurdacı hizmetleri sayesinde bu materyallerin değerlendirilebiliyor olmasıdır. Geri dönüşüm olarak bilinen bu sistemde hem dünyanın kirlenmesini engelleyerek bu materyallerin tekrar kullanılmasını sağlayabilirsiniz hem de hurda satarak nakit elde edebilirsiniz.

Hurdacı ve Geri Dönüşüm Süreci

Hurdacı satmak üzere hurdası olan kişilerden bu hurdaları alıp geri dönüşüm sürecini başlatan kişidir. Geri dönüşüm süreci ise birçok maddede mümkün olabilmektedir. Bunlardan en çok bilinenlerden bazıları ise demir, teneke, sac, bakır, kablo, alüminyum, kurşun gibi maddelerdir. Eğer sizlerin de gerçekleştirdiğiniz işten kaynaklı olarak bu tür maddelerden oluşan hurdalarınız varsa bu hurdaları geri dönüşüm sürecine dahil edebilirsiniz.  Geri dönüşüm süreci dünya üzerinde en faydalı  süreçlerden biridir. Bilindiği gibi bu ürünler yer altı ve yer üstü maden kaynaklarından üretilmektedir. Rezervlerin azalmasını önlemek ve yeni maden ocaklarının açılması ile doğanın dengesini bozmak yerine geri dönüşüme daha çok katkıda bulunarak var olan ve hurda haline gelen ürünlerin geri dönüşü ile kullanılmaya devam edilebilir. Bu nedenle gri dönüşüm için çokça istekli olunmasında fayda vardır. Sizin kullanmadığınız ve artık atacağınız geri dönüşüm değeri taşıyan maddeleri toplu bir şekilde bizlere ulaştırarak geri dönüşüm sürecini başlatmış olursunuz. Böylelikle sizlerden elde ettiğimiz hurdaların geri dönüşüm süreçlerini başlatarak tekrar kullanılmasına olanak sağlayabilirsiniz.   Elinizde hurda değeri bulunan maddeler varsa bunların tekrardan kullanılması için geri dönüşüme gönderebilirsiniz. Bu işlemi yaparken de aynı zamanda para kazanmanızda mümkündür. Sizlerde bulunan ve geri dönüşüm değeri taşıyan maddeleri hurdacı hizmeti alarak satmanız ile gelir elde edebilirsiniz. Böylelikle size hiçbir faydası bulunmayan  maddeleri satarak ek bir gelir elde etmeniz mümkündür. Bu konuda özellikle bazı iş yerleri sürekli olarak hurda ile karşılaşmaktadır. Özellikle imalat firmaları gerçekleştirdikleri imalatlarda ellerindeki demir, çelik, alüminyum, bakır gibi hammaddeleri işlemektedir. İşleme çalışmalarında ise  bir kısım hammadde kullanılmaz hale gelmektedir. Bu tip durumlarda ise firmalar üretimde kullanamayacakları bu parçaları biriktirerek geri dönüşüme kazandırarak para kazanabilir. Böylelikle firmalarına da önemli bir gelir girdiği gerçekleştirebilir.

Hurda fiyatları Ne Kadar?

HURDA DEMİR FİYATLARI

DKP Hurda Demir1,89 TL/Kg
Ekstra Hurda Demir1,91 TL/Kg
1. Grup Hurda Demir1,65 TL/Kg
2. Grup Hurda Demir1,58 TL/Kg
Demir Talaşı Hurdası1,40 TL/Kg
Toplama Hurda1,10 TL/Kg
Teneke Hurda0,80 TL/Kg
Pik Demir Talaşı Hurdası1,20 TL/Kg
İnşaat Yıkım Hurdası1,20 TL/Kg
İnşaat Demir Çubuğu Hurdası1,45 TL/Kg
Tufal Hurdası0,08 TL/Kg

 

Hurda Kablo Fiyatları

Hurda Karışık Kablo9,00 TL/Kg
Hurda Antigron Kablo8,00 TL/Kg
Hurda Tek Damar Kalın İç Tesisat Kablosu24,00 TL/Kg
Hurda Yer Altı Enerji Kablosu15,00 TL/Kg
%30 Oranda Bakır Kablo7,00 TL/Kg
%40 Oranda Bakır Kablo9,20 TL/Kg
%50 Oranda Bakır Kablo13,50 TL/Kg
Hurda Fare Yemez Kablo15,00 TL/Kg

 

HURDA ELEKTRONİK KART FİYATLARI  

Hurda Bilgisayar Ram Kartı5,50 TL/Kg
Hurda Bilgisayar Anakartı7,00 TL/Kg
Hurda Telefon Kartı5,50 TL/Kg
Hurda Modem Kartı3,00 TL/Kg
Hurda Uydu Alıcısı Kartı3,00 TL/Kg
Hurda Yazıcı Kartı3,00 TL/Kg
Hurda İşlemci Metal Kartı5,40 TL/Kg
Hurda Harddisk4,00 TL/Kg

 

HURDA NİKEL FİYATLARI

Hurda %95-99 Şablon Nikel50,00 TL/Kg
Hurda Anot Nikel60,00 TL/Kg
Hurda Nikel Çapağı40,00 TL/Kg

 

HURDA AKÜ FİYATLARI

Hurda Sulu Akü4,80 TL/Kg
Hurda Kuru Akü4,80 TL/Kg
Hurda Küçük Akü4,60 TL/Kg

 

HURDA ÇİNKO FİYATLARI

Hurda Çatı Söküm Çinkosu10,80 TL/Kg
Hurda Çinko Levha11,00 TL/Kg

 

HURDA KAĞIT FİYATLARI

1. Hamur Beyaz Hurda Kağıt0,75 TL/Kg
Değişik Renkli Hurda Kağıt0,50 TL/Kg
Hurda Karton Kağıt0,50 TL/Kg
Hurda Okul Kitabı0,80 TL/Kg
Hurda A4 Fotokopi Kağıdı0,75 TL/Kg
Hurda Peçete Kağıdı0,75 TL/Kg
Hurda Karton Bardak0,65 TL/Kg
Kullanılmış Hurda Gazete0,60 TL/Kg
Kullanılmamış Hurda Gazete0,80 TL/Kg
Bristol Hurda Kağıt0,60 TL/Kg
Hurda Kuşe Kağıdı0,45 TL/Kg

KURŞUN HURDA FİYATLARI

Hurda Levha Kurşun9,20 TL/Kg
Hurda Çatı Minare Söküm Kurşun10,20 TL/Kg

 

HURDA ZAMAK FİYATLARI

Hurda Zamak9,00 TL/Kg
Hurda Antimon7,00 TL/Kg

 

Hurda Motor Fiyatları

Hurda Demir Kaplama Motor2,00 TL/Kg
Hurda Alüminyum Kaplama Motor3,50 TL/Kg

 

HURDA KROM FİYATLARI

Hurda Paslanmaz 304 Krom5,50 TL/Kg
Hurda Paslanmaz 304 Krom Talaşı3,50 TL/Kg
Hurda Paslanmaz 316 Krom8,20 TL/Kg
Hurda Paslanmaz 316 Krom Talaşı6,20 TL/Kg
Hurda Paslanmaz 310 Krom11,00 TL/Kg
Hurda Paslanmaz 310 Krom Talaşı8,00 TL/Kg
Hurda Paslanmaz 430 Krom1,60 TL/Kg
Hurda Paslanmaz 201 Krom1,50 TL/Kg
Hurda Paslanmaz 202 Krom1,50 TL/Kg
Anot Nikel %9955,00 TL/Kg

 

Sahip olduğunuz hurdaları nakde çevirmek istediğiniz dikkat etmeniz gereken bazı konular vardır. Hurda veren kişiler genel olarak hurda piyasasını bilmeyen kişilerdir. Bu nedenle yapacakları hurda satışında zararlı çıkmamak için hurda piyasası hakkında bilgi edinmeli ve güvenilir, işinde uzman ve profesyonel kişiler ile çalışması gerekir. Bu nedenle hurdacı seçimi yapmakta dikkat gerektirmektedir. Bizler firma olarak gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda her zaman müşterilerimizin karlı çıkması için ayrı bir çaba sarf etmekteyiz. Bu konuda öncelikli olarak hurda teslim alma sürecinde müşterilerimizin sorun yaşamaması için ayrı bir çalışma yürütmekteyiz. Nerede olursanız olun sizlerden hurdalarınız ücretsiz nakliyat ile alınmaktadır. Bizlere bildirdiğiniz adreslerden istediğiniz zaman hurdalarınız kendi araçlarımız ve kendi personelimiz ile alınmaktadır. Böylelikle nakliye ile ilgili herhangi bir sorununuz bulunmamaktadır.  Hurdalarınız doğru çalışan kantarlarda tartılır ve gerçek ağırlıklarına göre ödemeleriniz nakit olarak hemen ödemesi yapılır. Firma olarak müşterilerimizin bu alışverişten karlı çıkması için en iyi fiyatlarda alımlar yaparak hurdalarınızdan en yüksek geliri elde etmeniz için ummalı bir çalışma gerçekleştirilir. Sizlerde bu kaliteli hizmetten yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilir ve profesyonel ekibimizden hizmet alabilirsiniz.

Hurdacı

İstanbullun en köklü firmalarından olan hurdacı firmamız, tüm Türkiye’ye hizmet sunan sektöründe öncü bir firmadır. Her çeşit hurda alımı yapan hurdacı, piyasa değerinin üstünde alış yaparak hurda satmaya gelen kişilerin daha kazançlı çıkmalarını da sağlamaktadır. Firmamız tarafından kurulan mobil ekiplerimiz adresiniz neresi olursa olsun biriktirmiş olduğunu hurdaları mobil ekiplerimiz adresinize göndererek size zahmet vereden satın almaktadır. Satın alım işlemleri sırasında tonajı ölçülecek olan hurdalarınız asla kilo değeri kaybetmeden hesaplanmaktadır. Siz telefon açarak hurdacılık talep etmeniz halinde ekiplerimiz adresinize gelerek hurda olan malzemelerin toplanmasını, hesaplanmasını ve geri dönüşüm istasyonuna nakliyesini kesinlikle kendisi direkt olarak yapmaktadır. Hurdacılık, hurdalarınızı elektronik hassas tartılarda tartılmakta ve asla fire verme ihtiyacı duyulmadan ücreti nakit olarak verilmektedir. Hurdacı firması olarak her cins hurdalarınız alınmaktadır. Asla hurda ayrımı yapmadan piyasadaki o anki değeri ne ise o değer üzerinden hesaplanmaktadır. İstanbul’un birçok bölgesinde bulunan şubelerimizden veya direk genel merkezimizden talep etmiş olduğunuz hurdacılık dakikalar içerisinde adresinize gelerek siz elinizi hiçbir hurdaya bulaştırmadan, adresinize gelen hurdacı temiz bir şekilde hurdalarınızı araca yüklemekte ve asla geride her hangi bir pislik bırakmamaktadır.

Hurdacı Nerede Ve ne ALIR ?

Hurdacılık; eskimiş veya tahrip görmüş materyallerin toplanması ve yeniden işlenmesi konusunda satıcı ile imalatçı arasında belirli bir ücret kaşılığında gerekli olan transferleri sağlayan kişi veya kurumlara verilen isimdir.

Hurdacılık demir alır mı? 

Hurdacılık her türlü hurdanın alımını, satımını ve imalat yeniden işlenmesi için gerekli düzenlemeleri yapmaktadır. Şantiye, çalışma alanları, fabrikalar, iş alanları, sanayi siteleri dahil olmak üzere bir çok alan veya bölgede ayrıştırılabilecek tüm hurdaları geri dönüşüme kazandırmaktadır. Hurdacılık adresten hurda alır mı? Hurdacılık firmaları ise sokak sokak dolaşıp hurdalarını toplayarak tekrar geri dönüşüme kazandıran kişilerdir.
Kapıdan hurdalarını alan kişiler ise her türlü araç ve gereç ile hurdaları temiz ve itinalı bir biçimde toplamakta ve en güncel hurda fiyatları ile müşterilerinden satın alan kişilerdir.
Firmamız her türlü hurdanın alımı ve satımı konusunda müşterilerine detaylı bilgiler ışığında satılacak olan hurdanın kilogram kaybına uğramadan alınmasını sağlamaktadır.
 

Hurdacılık hurda karşılığı ne verir?

 
Piyasada bir çok sahte ve dolandırıcı hurdacılar bulunmaktadır olup hurdaların kilogram değerlerini terazileri ile oynayarak düşük göstermekte ve hurda satışı yapacak olan hurda sahiplerini kandırmaktadırlar. Hurdaların alımı ve satımı konusunda uzman ve dürüst hurdacılar ile çalışmanız sizin açınızdan çok önem arz etmektedir.
 
HURDACIlık Ne anlama gelir ?

Hurdacı, Hurdacılık

Hurdacılık, döküntülü, eski veya parçalanmış (olan).(mecazi) İşe yaramayacak derecede bozulup sakatlanmış, yeniden eritmek ya da lehim işlerinde kullanılmak üzere toplanan genellikle, demir, bakırlı maden ya da alaşım parçalarının bütününü satın alan, aldığı hurdaları eritilmesi için eritme merkezine götüren kişi veya kişilere verilen ortak isimdir. Hurdacılık, her türlü hurdayı değerinde alıp işleyen gerektiğinde perakende olarak aldığı hurdaları satabilen ticaret hanelerin bütünüdür. Hurdacılar her türlü hurdanın ne oluğunu anlaya bilen ve aldığı hurdayı en doğru şekilde kullanabilen insanlardan seçilmektedir. Sektörde bir den çok hurdacılık bulunmasına rağmen

Hurdacılık: Kullanılmış kilit, anahtar, araç gibi ufak tefek şeyleri alıp satan kimse. Hurdacılık: 1. Hurda alıp satma işi. 2. (mecazi) Gereksiz ve eski eşyaları elden çıkaramama durumu, urda fiyatı: Hurda değeri.Hurda fiyatına: Çok ucuz fiyata, değerinden çok aşağıya. Hurda fiyatına satmak: Kullanılmış herhangi bir eşyayı ham madde fiyatına kiloyla satmak. Hurda metodu: Meteorolojide, dökme demiri Martin fırınında demir ve çelik hurdaları gibi daha düşük karbon oranlı maddelerle karıştırarak çelik elde etme yöntemi olarak tabi edilir.

Hurdacı, Ne Tür Hurda Alımı Yapılır

Genellikle demir hurdası alımı daha yoğundur çünkü demir hurdası çok kolay bulunan ve Hammade ucuz olan bir nesnedir. Demir hurdası alımı fabrikalardan ve inşaatlarda daha çok bulunur. İstanbul’da hurdacı olarak her semtte hurda alımı gerçekleştiren En yakin hurdacı adlı firma artık size kapınıza kadar geliyor ve hurdacılık hizmetini ayağınıza kadar sunmaktadır. Fabrika yıkım öncesi hurda alımı yapılır ve daha sonra fabrika yıkımı hurda karşılığı yapılır.

Hurdacı, Bakır Hurdası alımı

  Bakır hurdası değeri ve Hammade çok pahalı olduğu için bakır hurdasının fiyatını günlük borsa tarafından belirlenir. İstanbul’da bakır hurdası alımı başlatan firma ilk ve tonajlı alım yapan tek firma bizim firmadır.

Hurdacı, Alüminyum Hurdası Alımı

Alüminyum pahada biraz normal olup maden cinsi olarak adlandırılır. Hurda alüminyum fiyatları daima aynı olmaktadır. Ayrıca hurda alüminyum renkli olarak ikiye ayrılır ve de renkli olan daha ucuzdur. İstanbul’da hurda alüminyum alımı için tek bir firma bizim firmamız olarak bilinir.

Hurdacı, Kurşun Hurdası FİYATLARI

Çağlayan Hurdacı

Kurşun hurdası genellikle cami ve hastanelerden çıkmaktadır. İstanbul’da birçok caminin sökümü firmamız tarafından yapılmıştır. Ayrıca Türkiye geneli kurşun hurda alımı yapılır.

Hurdacı, Çinko Hurdası Fiyatları

Çinko tarihi binalarda daha çok bulunmaktadır. Çinko değerli bir malzemedir Hammadesi çok nadir bulunduğu için değeri her zaman yüksek kalır. Siz de hurda satmak istiyorsanız hemen size en yakın hurdacıyı arayarak satmak istediğiniz hurdalar için detaylı görüşme yapabilir, sağlıklı bilgiler alabilirsiniz.

Hurdacı Olarak Hizmet Noktalarımız :

 • Adalar hurda alım
 • Arnavutköy hurda alımı
 • Ataşehir hurda alımı
 • Avcılar hurda alımı
 • Bağcılar hurda alımı
 • Bahçelievler hurda alımı
 • Bakırköy hurda alımı
 • Başakşehir hurda alımı
 • Bayrampaşa hurda alımı
 • Beşiktaş hurda alımı
 • Beylikdüzü hurda alımı
 • Beyoğlu hurda alımı
 • Büyükçekmece hurda alımı
 • Beykoz hurda alımı
 • Çatalca hurda alımı
 • Çekmeköy hurda alımı
 • Esenler hurda alımı
 • Eyüp hurda alımı
 • Fatih hurda alımı
 • Gaziosmanpaşa hurda alımı
 • Güngören hurda alımı
 • Kadıköy hurda alımı
 • Kağıthane hurda alımı
 • Kartal hurda alımı
 • Küçükçekmece hurda alımı
 • Maltepe hurda alımı
 • Pendik hurda alımı
 • Sancaktepe hurda alımı
 • Sarıyer hurda alımı
 • Silivri hurda alımı
 • Sultanbeyli hurda alımı
 • Şişli hurda alımı
 • Tuzla hurda alımı
 • Üsküdar hurda alımı
 • Ümraniye hurda alımı
 • Zeytinburnu hurda alımı
 • Gebze hurda alımı
 • Tuzla hurda alımı
 • Kocaeli hurda alımı
 • İzmit hurda alımı
 • Tekirdağ hurda alım
DEPO BOŞALTIM HİZMETLERİ

Gibi bir çok illerden ve mahallelerden hurda alımı yapılır. Hurda sektöründe en önemli isimlerden olan şirketimiz size en iyi hurda hizmetleri vermektedir. Sizde hurda satmak istiyor ama güvenilir hurda satma yeri arıyorsanız hemen bizi arayın gelip alalım. Firmamız İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan dükkanları size tam hizmet size hurdacı hizmeti vermektedir. Hurdacılıkta en önem verdiğimiz konu hurda sektörünün doğaya ve çevreye verdiği doğal bir ortamdır. Hurda ve eskiler yerini geri dönüşüm sayesinde yeniler üretilmektedir. Geri dönüşüm eskileri getir yenileri götür gibi bir slogan gibidir. Sizde çocuklarınıza temiz bir gelecek vede temiz bir dünya bırakmak için hemen hurdaları satın ve eskilerden kurtulun. İnşaatlardan ikinci el malzeme alımı ile kullanılmayan malzemelerinizi ihtiyaç sahiplerine ulaşmasını sağlıyoruz. belkide sizin önemsemediğiniz malzemeler bazı insanların hayalleri olabilir. Yer altı bodrum ve depolarda bulunan doğal gaz ve kömürlü kazanlardan kurtulmamak için işte size bir fırsat. Hurda Kalorifer kazanı kesimi ve hurdalarını adresten kendi firmamız yapmaktadır. Fabrikalar atıklarını vermek için yer arıyor ise işte size bir çözüm. Fabrika atıkları alımı yapılır vede fabrikalara konteyner kasa bırakılır. En yakın hurdacı iletişim 05349673466  

Alüminyum hurda fiyatları FİRMAMIZ HAKKINDA :

İstanbul hurda alüminyum fiyatlarını belirleyen en yakin Hurdacı firması tonajlı hurda alüminyum alımı yapmaktadır. 1999 yılında alüminyum hurdası alımı başlatan firmamız İstanbul, Edirne, Antalya, Çorlu, Tekirdağ, Balıkesir vb.. Bir çok ilde alüminyum hurdası alımı yapmaktadır. Firmamız borsa üzerinden en güncel alüminyum hurda fiyatlarını tüm İstanbul ve çevre illere güncel fiyat üzerinden alım yapmaktadır. Hurda alüminyum artık çeşitler ayrılarak her çeşitlerin fiyatı ayrı olarak fiyatlandırılır.

ALÜMİNYUM HURDASI ÇEŞİTLERİ:

Alüminyum hurdası 4 ‘e ayrılır renkli alüminyum, saf alüminyum, lama alüminyum, ve alüminyum talaş olarak 4 çeşit olarak belirlenir. Renkli alüminyum hurdası her zaman çok bulunan bir alüminyum dur üzerinde boya olan her alüminyum renkli olarak bilinir. Saf alüminyum hurdası orijinal rengindedir vede asla boya olmamalıdır. Lama alüminyum hurdası genelde makineler’da bulunur ve kalın olur tanesi ortalama 70 kilo gelir. Alüminyum hurda talaşı makineler atıkları olarak bilinir. Ve genelde halk dilinde alüminyum tozu gibi alüminyum talaşı adlandırılır.

Alüminyum Hurda Hizmetleri:

Kapınıza kadar geliyoruz ve siz hiç dokunmadan söküm kesim ve yükleme hizmeti ayrıca taşıma ve nakliyesi bize ait olarak size en iyi alüminyum hurda hizmeti sunuyoruz sizde en iyi hurda alüminyum fiyatları için 05349673466  telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Alüminyum hurdacısı olan firmamız borsa üzerinden en güncel alüminyum hurda fiyatlarını tüm İstanbul ve çevre illere güncel fiyat üzerinden alım yapmaktadır ayrıca alüminyum hurdası çok değerli bir hurda olduğu için firmamız size günlük alüminyum hurda fiyatlarını güncel tutmaktadır.

Hurda alüminyum artık deponuzda beklemeyecektir. Değerinde ve en iyi hurda hizmeti vermekteyiz.

Hurda sektörünün bir numarası haline gelen en yakın hurdacılık size daima 15 dakika mesafededir. Alüminyum hurdası bizim için daima bir numaralı hurda alımına önem verilir. Alüminyum her türlü talaş olarak iş yerlerinden haftalık, aylık, hatta günlük alımı bile yapabiliriz. Hurda alüminyum genel olarak dış cephe giydiren kişilerde bol miktarda çıkmakta fakat güncel değerleri ile bu alüminyumu değerlendirilememektedir. Firmamız İstanbul geneli ve Türkiye gelinde artık alüminyum hurda alımını nakit almaktadır.

Alüminyum hurda fiyatları 2020

1998 yılında İstanbul Avcılar bölgesinde hurda alüminyum alımı yapmaya başlayan firmamız şimdi artık dev bir ailesi vardır. Firmamız geçmişten günümüze bir çok zorluklara rağmen kendilerine bağlı müşterileri sayesinde daima bütün zorluklara göğüs germiştir. Tüm müşterilerine daima sadakat ile bağlı olan en yakın hurdacılık firmamız daima güven temizlik ve titizlik çalışma üslubuna bağlı çalışma sistemi vardır.

2004 yılında kriz nedeni ile ve alüminyum fiyatlarının düşük olma nedeni ile çok zorluk yaşayan firmamız müşterilerinin hurda karşılığı para almama önerisi şirketi 3 ay ayakta tutmuş ve alüminyum 3 ay sonra zam gelmesi ile tüm zorlukları atlatmıştır. 3 ay sonra tüm müşterilerinin verdiği karşılıksız hurdaları geri ücret olarak ödemesini yapmıştır. Artık borsa üzerinden günlük ve saatlik hurda alüminyum fiyatlarını takip etmektedir. Firmamız masa başında iki seçkin müşteri temsilcisi ile 24 saat telefon başında siz değerli müşterilerimize hizmet için beklemektedir vede güncel alüminyum fiyatlarını yakından takip etmektedir.

İstanbul hurdacılık olarak hurda alüminyum fiyatları genel olarak en yakın hurdacı tarafından tüm İstanbul bölgelerine günlük olarak bilgi göndermektedir. Borsa tarafından belirlenen hurda alüminyum fiyatları artık İstanbul genelinde firmamız tarafından belirlenmektedir. İstanbul ve Türkiye geneli hurda alüminyum alımı yapan en yakın hurdacı her türlü alüminyum alımı yapmaktadır. sizde sökülecek alüminyum veya sökülmüş alüminyum satmak için hemen müşteri temsilcimizi arayın iletişim 05349673466

Sizde Bizden fiyat almadan hurda alüminyumları satmayın.

Hurda Fiyat listesi

Hurda fiyatları listesi

 • Demir hurdası : 1.60 TL
 • Karışık demir : 1.50 TL
 • Teneke hurda : 1.10 TL
 • Kalvaniz sac : 1.25 TL

NOT : tonajlı alımlarda fiyat isteyin.

 • Hurda bakır : 29 TL
 • Soyma bakır : 32 TL

NOT :Tonajlı olursa fiyatlar değişir.

 • Kablo hurda : 8.50 TL
 • Tek damar : 17 TL
 • Tesisat kablo 20 TL

NOT : Tonajlı alımda fiyatlar değişir.

 • Alüminyum hurda : 7.50 TL
 • Beyaz alüminyum : 8.200 TL
 • Talaş alüminyum : 6 TL

NOT : Tonajlı fiyatlar değişmektedir.

 • Levha Kurşun hurda : 10 TL
 • Cami kurşunu : 11 TL
 • Olta kurşun :  7 TL

NOT : tonajlı alımlarda fiyat değişir

 • Çinko hurda : 10 TL
 • Çatı çinko : 12 TL

Tonajlı alım için fiyat isteyin

 • Sarı hurda : 20 TL
 • Pirinç sarı : 22 TL
 • Hurda sarı musluk : 19 TL

Tonajlı alım için fiyat isteyin.

 • Krom hurda : 5.70 TL
 • Tezgah malzeme : 7 TL

 

Call Now ButtonHemen Teklif Alın