İkitelli hurdacı Ve Curuf Alan Yerler

Hurdacı, her çeşit hurda alımı ve satımı yapılmaktadır.

İkitelli hurdacı Ve Curuf Alan Yerler

Mayıs 5, 2020 Hurdacılık 0

İkitelli hurdacılar

İkitelli hurdacı firması olarak her türlü metal alımı yapılacaktır. Nakit ödeme imkanı ile hurdacı hizmeti 7/24 açıktır.

İkitelli Osb hurdacılar
İstanbul ikitelli de hizmet veren hurdacı firmamız kapınıza kadar gelerek size Hurdacı hizmeti vermektedir. 24 saat açık vede her türlü geri dönüşüm malzemesi almaktır.
İstanbul’da geri dönüşüm firması denilince akla gelen tek firma olan en yakın hurdacı firmamız size en iyi hurdacı hizmeti veren Hurdacı firmasıdır.

İkitelli hurdacı Osb hurdacılar

İkitelli Osb hurdacılar firmamız her türlü metal ve alüminyum hurda alımı yapmaktadır. Firmamız borsa üzerinden en güncel alüminyum hurda fiyatlarını tüm İstanbul ve çevre illere güncel fiyat üzerinden alım yapmaktadır. Alüminyum hurdası da her zaman olduğu gibi çok hassas olan firmamız her türlü alüminyum çeşitlerini yüksek fiyat garantisi ile alım yapmaktadır. Her tonajda alüminyum hurdası alınır.

İkitelli en yakın hurdacı

İkitelli en yakın hurdacı olarak adresinize kadar geliyor yükleme işini kesim işlerini firmamız tarafından yaparak size en yakın hurdacı hizmetini veriyoruz. Siz arayın 15 dakikada hurdacı kapınızda. İkitelli en yakın hurdacı numarası 05349673466

İkitelli hudacılar numarası

İkitelli hurdacılar numarası 05349673466 olan numaramız 24 saat hurda alımı için aktif olmaktadır. İkitelli de her adrese ve iş yerlerine araç gönderimi yapılmaktadır.

Bina yıkımı yapan Hurdacı

Bina yıkımı yapan Hurdacı her türlü yüksek katlı bina yıkımı yapmaktadır. İstanbul geneline bina yıkımı hizmeti veren firmamız ikitelli şubesinden her adrese araç gönderimi yapmaktadır. Fabrika ve iş yerleri tadilat hurdası alımı ve tadilat için yıkım yapan hurdacı firması olarak size hizmet vermekten mutluluk duyarız.

İkitelli hurdacılar

İkitelli hurdacılar metal, demir, alüminyum, bakır, kablo, çinko, zambak, NİKEL, pimapen, plastik, karton, yıkım, söküm, ikinci el inşaat malzemesi vb.. Çeşitli hurda ve malzeme alımı yapmaktadır. Keşif ekibiz adrese önceden giderek keşif yaparak notlar alır. Araçlar uzman ekipler ve aletler adrese ona göre gönderilir. Daha sonra işler yapılınca tartım yapılır ödeme nakit olarak elden ödenir. Sizde İkitelli hurdacılar için telefon numarası iletişim 05349673466.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın